اقامتگاه‎‌های راهیان نور کرمانشاه آماده خدمات‌رسانی به زوار اربعین می‌شوند

سرهنگ سعید بهشتی‌راد در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آمادگی اقامتگاه‎‌های راهیان نور برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین، گفت: سپاه کرمانشاه تمامی امکانات خود را برای خدمات‌رسانی مطلوب به زوار اربعین پای کار آورده است.

بهشتی‌راد با بیان اینکه اقامتگاه‌های راهیان نور استان به طور ویژه آماده خدمات رسانی به زوار اربعین هستند، افزود: در شهر کرمانشاه پادگان توحید، اردوگاه کربلا و مقر راهیان نور-واقع در بلوار شهید بهشتی، پایین‌تر از سه راه ۲۲ بهمن- آماده پذیرایی و اسکان زوار اربعین هستند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه ظرفیت اسکان شبانه حداقل ۳۰۰۰ زائر در اقامتگاه‌های راهیان نور استان فراهم است، گفت: در صورت نیاز امکان افزایش این ظرفیت تا مرز ۱۵ هزار نفر نیز در شرایط بحرانی با استفاده از ظرفیت سوله‌های ورزشی استان وجود دارد، لذا نگرانی برای اسکان و پذیرایی از زوار اربعین در استان به هر تعدادی که باشند، نداریم.

بهشتی‌راد اضافه کرد: امسال هم مثل سال گذشته موکب‌های نواحی مقاومت بسیج از ورودی‌ استان در شهرستان کنگاور تا نقطه صفر مرزی در شهرستان قصرشیرین برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین آماده شده‌اند.

وی با اشاره به برپایی یک موکب بزرگ در محل یادمان مرصاد واقع در ۳۰ کیلومتر شهر کرمانشاه، گفت: در این موکب که در مسیر تردد زوار هم از مرز خسروی و هم از مرز مهران است، خدمات پذیرایی و اسکان به زوار ارائه می‌شود.

بهشتی‌راد یادآور شد: در شهرستان مرزی قصرشیرین هم دو موکب بزرگ از سوی سپاه کرمانشاه برای خدمات‌رسانی به زوار در نقطه صفر مرزی واقع در مرز خسروی برپا خواهد شد که ظرفیت اسکان بالایی دارند.

بهشتی‌راد با بیان اینکه موکب‌های سپاه از ۱۰ روز قبل از اربعین برای خدمات‌رسانی به زوار برپا می‌شوند، گفت: همین الان هم اگر لازم باشد، برای خدمات‌رسانی به زوار در استان آمادگی داریم.

انتهای پیام

نوشته اقامتگاه‎‌های راهیان نور کرمانشاه آماده خدمات‌رسانی به زوار اربعین می‌شوند اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.