انتخاب سخت گل‌محمدی با بازگشت بازیکن محبوب

انتخاب سخت گل‌محمدی با بازگشت بازیکن محبوب

بعد از مدت‌ها وقفه و تعطیلی، هفته هفتم این رقابت‌ها از روز پنجشنبه گذشته آغاز شد و بعد از ۴روز عصر امروز به پایان خواهد رسید. امروز ۲نماینده سرخپوش ایران در یعنی و نساجی به مصاف حریفان خود می‌روند که پرسپولیس میزبان است و نساجی میهمان.

در نخستین بازی امروز و از ساعت۱۷:۱۵ تیم ملوان در انزلی میزبان نساجی است و قائمشهری‌ها فرصت دارند تا بعد از بازی سخت مقابل الهلال در جدالی پایاپای با دیگر تیم شمالی شرکت کنند. در دومین بازی و از ساعت۱۹:۱۵ هم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان گل‌گهر است و بعد از مدت‌ها شاهد حضور تماشاگرانش خواهد بود. تیم یحیی در آخرین بازی‌اش مقابل الدحیل نمایش درخشانی داشت و هوادارانش را از تماشای یک بازی دلچسب کاملا سیراب کرد.

پرسپولیسی‌ها امید زیادی دارند که سرخپوشان در بازگشت دوباره به ، مقابل رقبای داخلی هم بتوانند همان تسلط و برتری را داشته باشند اما تیم‌های داخلی در لیگ برتر معمولا با یک بازی بسته و تدافعی مقابل پرسپولیس ظاهر می‌شوند و در این موقعیت‌ها سرخپوشان اغلب برای پیاده کردن تاکتیک‌های هجومی خود به مشکل برمی‌خورند. اتفاقا حریف امروز آنها گل‌گهر است که با سرمربی یونانی‌اش تیم محکمی در دفاع نشان داده و طی ۴بازی قبلی‌اش فقط یک گل دریافت کرده است درست مثل خود پرسپولیس که در ۴بازی یک گل خورده و آن یکی هم گل‌به‌خودی بوده است.

مصدومان که غیبت آنها در بازی با الدحیل ترکیب پرسپولیس را دگرگون کرده بود هنوز بهبود نیافته‌اند و امروز هم غایب خواهند بود.

وحید امیری همچنان در حال استراحت است و در لیست نهایی پرسپولیس حضور ندارد و ترابی هم اگرچه وارد لیست شده اما هنوز شرایط حضور در ترکیب اصلی را ندارد.

پیشنهاد فر نیوز
آمادگی سازمان انتقال خون در اجتماع بزرگ اربعین

در بازی با الدحیل به جز این ۲ نفر میلاد سرلک هم غیبت داشت که دلیل غیبت این یکی اخراج در بازی قبلی بود و حالا او می‌تواند در لیگ برتر تیمش را همراهی کند. هرچند زوج سروش رفیعی و مسعود ریگی در خط هافبک آن‌قدر خوب عمل کرده که باید دید یحیی به این زوج دست خواهد زد یا سرلک را روی نیمکت خواهد نشاند.

انتخاب سخت گل‌محمدی با بازگشت بازیکن محبوب