اوزونیدیس: به بازیکنانم افتخار می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان می‌گوید. واقعا از این تیم راضی هستم و به آن‌ها (بازیکنان) افتخار می‌کنم.

به گزارش ایسنا، مارینوس اوزونیدیس پس از تساوی خانگی تیمش برابر ملوان بندر انزلی در نشست خبری اظهار کرد: در دو بازی قبلی هم کمبودهایی به خاطر مشکلاتی که در تمرینات به خصوص ۳-۲ روز اخیر و همچنین مصدومیت بازیکنان بوجود آمد، داشتیم، امروز مجبور شدیم تغییراتی در ترکیب ایجاد کنیم، پست چند بازیکن را عوض کردیم و می‌دانستیم کار سختی خواهیم داشت اما با تمام این شرایط می‌توانم بگویم نتیجه عادلانه‌ای برای دو تیم بود.

وی افزود: در نیمه اول تیم حریف بازی را بهتر کنترل کرد، در نیمه دوم تغییراتی انجام دادیم. بازی‌سازی کردیم و بازی بهتری ارائه دادیم. قطعا برای بردن تلاش می‌کردیم اما با توجه به شرایطی که داشتیم، نسبت به بازی قبلی ۵ بازیکن ما تغییر کردند. چهار بازی انجام دادیم و در هر بازی مجبور به اعمال تغییرات زیاد شدیم.

وی ادامه داد: امیدوارم در تعطیلات هم بازیکنان مصدوم ما برسند و بازیکنان جدید اضافه شوند تا با تیم کامل به مصاف حریفان برویم.

سرمربی گل‌گهر سیرجان درباره علت مصدومیت بازیکنان تیمش، گفت: دلایل زیادی دارد، نمی‌توان فقط به یک دلیل خاص اشاره کرد. مثلا نوید عاشوری فقط به خاطر یک برخورد در تمرین مصدوم شد. من به تمام بازیکنان تیمم اعتماد دارم اما یک‌سری از بازیکنان هستند که می‌توانند تفاوت ایجاد کنند.

اوزونیدیس در مورد اینکه تیم از نظر بدنسازی با مشکل مواجه نیست، خطاب به خبرنگار سوال‌کننده گفت: شما این را در بازی احساس کردید که کم بیاوریم؟ بعضی بازیکنان دیر به جمع ما اضافه شدند بعضی از بازیکنان هم از قبل مصدومیت داشتند. امروز با آن‌ها صحبت کردم واقعا باعث افتخار من است که با این نفرات کار می‌کنم. به سختی تلاش می‌کنند و اگر با هم باشیم قطعا یک تیم منسجم و خوب می‌سازیم.

سرمربی گل‌گهر سیرجان در مورد اینکه آیا بازیکنان خارجی که نامشان در رسانه‌ها مطرح شده، می‌توانند انتظارات هواداران گل گهر را برآورده کنند، گفت: الان نمی‌خواهم در مورد این موضوع صحبت کنم. هر بازیکنی که قطعی شد رسما امضا می‌کنیم. الان در مورد بازیکنانی که در اختیار داریم صحبت می‌کنم باشگاه تلاش می‌کند بازیکنان مورد نیازمان اضافه شوند و تیم ما بهتر و بهتر شود. تمام فکر من بازیکنانی است که با آن‌ها کار می‌کنم. واقعا از این تیم راضی هستم و به آن‌ها افتخار می‌کنم. مطمئنا می‌توانیم بهتر شویم و پیشرفت کنیم اما باور کنید کار خیلی سختی است که در یکی، دو ماه سبک یک تیم را کامل عوض کنید.

انتهای پیام