اولین تلویزیون وایرلس OLED ال‌جی در فهرست برترین نوآوری‌های سال ۲۰۲۳ نشریه تایم

این هفته، نشریه تایم فهرست سالانه بهترین اختراعات خود را معرفی کرد و LG SIGNATURE OLED M اولین تلویزیون ۹۷ اینچی ال‌جی را در فهرستی شامل ۲۰۰ نوآوری خارق العاده که زندگی ما را تغییر می دهند قرار داد. تلویزیون LG SIGNATURE OLED M که در آگوست گذشته در برخی بازارها عرضه شد اولین تلویزیون OLED جهان با ۴K 120 هرتز با اتصال بی‌سیم است و در مدل‌های ۹۷، ۸۳ و ۷۷ اینچی در دسترس است.

فهرست بهترین اختراعات سال ۲۰۲۳ TIME توسط نامزدهایی از سردبیران و خبرنگاران تایم در سراسر جهان، و از طریق فرآیند درخواست آنلاین، با توجه ویژه به زمینه‌های در حال رشد مانند هوش مصنوعی، انرژی سبز و پایداری تهیه شده است. هر یک از موارد کاندید شده برای افزوده شدن به لیست بر اساس تعدادی عوامل کلیدی از جمله اصالت، کارآمدی، بلند پروازی و تأثیر محصول، ارزیابی می شوند. می‌توانید فهرست کامل را در اینجا مشاهده کنید: time.com/best-inventions-2023

سردبیران TIME درباره فهرست جدید نوشتند: “نتیجه حاصل شده فهرستی از ۲۰۰ اختراع پیشگامانه (و ۵۰ اختراع ویژه) شامل قدرتمندترین ابررایانه جهان، یک فضای سرگرمی کاملاً جدید و متفاوت و یک شکل ظاهری جدید است که نحوه زندگی، کار، گیمینگ و فکر کردن ما به ممکن‌ها و غیر ممکن‌ها را تغییر می‌دهد.”

LG SIGNATURE OLED M با پشتوانه یک دهه نوآوری در زمینه OLED تجربه خارق‌العاده و منحصر به فردی از تماشا را ارائه کرده و گواهی بر توانمندی‌های طراحی و فنی ال‌جی است. LG SIGNATURE OLED M یک جعبه اتصال صفر دارد که آن را قادر می‌سازد ویدیو و صدای با کیفیت بالا را به صورت بی‌سیم به صفحه نمایش ۴K 120 هرتز منتقل کند و اطراف صفحه نمایش را از آشفتگی‌های بصری حاصل از کابل‌ها و دستگاه‌های جانبی تلویزیون پاک کند. راهکار وایرلس LG SIGNATURE OLED M به معنای واقعی کلمه یک نوآوری است و یک گام مهم در تکامل تلویزیون‌ها محسوب می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LG SIGNATURE OLED M، به LG.com مراجعه کنید.

نوشته اولین تلویزیون وایرلس OLED ال‌جی در فهرست برترین نوآوری‌های سال ۲۰۲۳ نشریه تایم اولین بار در پایگاه خبری همت خبر. پدیدار شد.