ایران امروز قوی و مقتدر شده است

  • افران
ایران امروز قوی و مقتدر شده است

استاندار کرمانشاه گفت: ایران به واسطه تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه‌روزی فرزندان خود قوی و مقتدر شده است و قدرت خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، محمدطیب صحرایی امروز _ چهارشنبه بیست و نهم فروردین _ در مراسم رژه نیره‌ای مسلح، پیچیده‌تر شدن روزافزون زندگی انسان را یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های زندگی بشر نسبت به قرون گذشته عنوان و اظهار کرد: امروز در شرایطی زندگی می‌کنیم که زندگی انسان در تمام زمینه‌ها با سرعتی چشم‌گیر در حال تغییر و پیچیده شدن است.

وی افزود: یکی از ابعاد این پیچیدگی دسترسی انسان به انواع ابزارهای مختلف و دستیابی شگرف و تحول‌آفرین به‌نام ابزار رسانه است، چراکه مستکبران فهمیده‌اند با گذشت زمان و رشد عقل و فکر بشریت باید این خشونت، ظلم و ستم خود را با ابزارهای مختلف به شکل‌های دیگری نمایش دهد.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: جهان استکبار امروز با استفاده از ابزار مختلف به‌ویژه رسانه بازنمایی‌های متفاوتی ایجاد کرده است، به نحوی که جای ظالم و مظلوم، جلاد و شهید، غاصب و صاحب حق، وحشی و متمدن را تغییر می‌دهد تا جایی که یک رژیم غاصب و کودک‌کش خود را صاحب و حاکم سرزمین و مردمی معرفی می‌کند و در بیش از ۷۰ سال گذشته هیچ آثاری از حضور او در آن سرزمین وجود ندارد.

صحرایی سرعت تغییرات را از دیگر تفاوت‌های زندگی بشر نسبت به قرن‌های گذشته دانست و اضافه کرد: در دوران معاصر سرعت تغییرات تمدنی بسیار چشمگیر و اثرگذار شده است.

وی تصریح کرد: سرعت تغییرات اتفاقی را رقم زد و از ایرانی که روزی در تحولات جهانی جایی نداشت یک قدرت نوظهور را به جهان معرفی کرد، بامداد یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ جهان شاهد رویش یک قدرت الهی نوظهور میان تمدن‌های تاریخی بشریت بود.

استاندار کرمانشاه گفت: ایران به واسطه تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه‌روزی فرزندان خود قوی و مقتدر شده است و قدرت خود را به نمایش گذاشت.

صحرایی افزود: رسانه جهان استکبار نتوانست جلوی اراده مستضعفان عالم را بگیرد و به لطف الهی، امروز شاهد پیروزی‌های روزافزون جبهه مقاومت و جهان مستضعفان هستیم.

کد خبر 745439

  • خرید چیلر
  • دستگاه حضور و غیاب