اینتر دست بردار طارمی نیست

به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتا ایتالیا، اینترمیلان با پورتو تماس گرفت و در مورد شرایط مهدی طارمی، مهاجم ایرانی این تیم اطلاعات کافی را به دست آورده است. نراتزوری به دنبال جذب مهاجم جدید است. در حالی که کم‌تر از دو هفته تا شروع فصل جدید باقی مانده است، تیم ایتالیایی به دنبال جانشینی برای روملو لوکاکو است. این خبری بود که جیان‌لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار مشهور ایتالیایی در وب‌سایت خود آن را پوشش داده و عنوان کرده است اینتر همچنان به جذب این بازیکن ایرانی اصرار دارد.

به گفته این روزنامه‌نگار معروف ایتالیایی، اینتر در حال حاضر سه گزینه مهم را در خط حمله مدنظر دارد که مهم‌ترین بازیکن، مهدی طارمی است. بتو از اودینزه و فولارین بالوگون از موناکو، سایر گزینه‌های باشگاه اینتر برای جایگزینی روملو لوکاکو در خط حمله این تیم به شمار می‌روند.

بر این اساس پورتو قیمت این بازیکن ایرانی را ۳۰ میلیون یورو تعیین کرده است. تاتنهام هاتسپر نیز به بمب افکن ایرانی نزدیک شده و همان پاسخ را از سران این تیم پرتغالی دریافت کرده است. بنابراین باید ببینیم که آیا اینتر حاضر است رقم نسبتاً سنگینی را برای بازیکنی کهنه کار که قراردادش یک سال بعد به پایان می‌رسد، بپردازد یا خیر.

طارمی در سال ۲۰۲۰ به پورتو پیوست و به سرعت خود را به عنوان یکی از بهترین مهاجمان لیگ پرتغال معرفی کرد. او هم‌چنین چندین بار در لیگ قهرمانان اروپا را تحت تاثیر قرار داد و یک بار یک گل شگفت انگیز قیچی برگردان مقابل چلسی به ثمر رساند.

ملی‌پوش ایرانی در سه فصل گذشته ۸۰ گل برای پورتو به ثمر رسانده است. او در کل دوران باشگاهی خود در مجموع ۱۹۱ گل به ثمر رسانده است. حالا تاتنهام می‌خواهد او را برای اولین بار به لیگ برتر بیاورد. در واقع، سران تاتنهام آماده ارائه پیشنهادی به مبلغ ۲۴ میلیون یورو (۲۰.۸ میلیون پوند) هستند.

با این حال پورتو حاضر به فروش طارمی با این قیمت نیست و می‌خواهد ۳۰ میلیون یورو (۲۵.۹ میلیون پوند) از فروش او به دست آورد. طارمی همانند کین در آخرین سال قرارداد با تیمش است.

انتهای پیام

نوشته اینتر دست بردار طارمی نیست اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.