بانک اطلاعاتی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری است/ تلاش برای حضور سرمایه‌گذاران بزرگ در اهواز

بانک اطلاعاتی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری است/ تلاش برای حضور سرمایه‌گذاران بزرگ در اهواز

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه رفع موانع قانونی از الزامات رسیدن به مرحله انعقاد قرارداد است، گفت: ایجاد بانک اطلاعاتی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری است و می‌تواند علاوه بر کوتاه شدن روند جذب سرمایه، تاثیر چشمگیری بر پروژه‌های سرمایه‌گذاری داشته باشد.

صادق کهوازی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: هلدینگ‌های بزرگ کشور ظرفیت خوبی برای حضور در اهواز و ورود به حوزه سرمایه‌گذاری در مدیریت شهری دارد تا باید بتوانیم با یک تعامل سازنده نسبت به توسعه شهر اقدام کنیم، سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی در مرحله نخست تسهیل‌گری را بهترین روش برای جذب هلدینگ‌های بزرگ در موضوعات سرمایه‌گذاری در نظر دارد.

وی افزود: ایجاد بانک اطلاعاتی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری می‌تواند علاوه بر کوتاه شدن روند جذب سرمایه، تأثیر چشمگیری بر تکمیل پروژه‌های گردشگری، تفریحی و عمرانی خواهد داشت، اینکه در سطح مناطق شهرداری انجام و لیست فرصت‌ها تهیه شده است.

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه رفع موانع قانونی از الزامات رسیدن به مرحله انعقاد قرار داد است، گفت: در حال حاضر بیش از یکصد پیشنهاد سرمایه‌گذاری در شهر اهواز وجود دارد که در حالی بررسی و امکان سنجی پیش از سرمایه‌گذری هستیم تا بتوانیم، مناسب‌ترین و بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را معرفی کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسه با هلدینگ شستا برای سرمایه‌گذاری در اهواز گفت: در این جلسات ضمن بررسی همکاری مشترک در ورود این بخش به حوزه سرمایه گذاری در سطح شهر، فرصت‌های سرمایه گذاری نیز معرفی شدند

کد خبر 701692