برترین های مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته ناشنوایان

برترین های مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته ناشنوایان

برترین های مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته ناشنوایان

پس از پایان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته ناشنوایان در بخشهای آقایان و بانوان نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته ناشنوایان در دوبخش آقایان و بانوان "گرامیداشت دهه مبارک" طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه در محل کمپ تیم های ملی فدراسیون برگزار و در پایان نفرات برتر به شرح زیر شناخته شدند:

قسمت بانوان

در بخش کاتا ( انفرادی)
مقام اول: مژده مردانی (فارس)
مقام دوم : سمانه برجی (البرز )
مقام سوم: فائزه اسدی (البرز)
مقام سوم مشترک : مهناز حسن زاده (خراسان رضوی)

در بخش کومیته
وزن ۵۰- کیلوگرم
مقام اول : نهال زکی زاده (کهکیلویه و بویر احمد)
مقام دوم : فاطمه خمر (گلستان)
مقام سوم : نسرین محمدپور (خراسان شمالی)
مقام سوم مشترک : ناهید امیری (کرمانشاه)

وزن ۵۵- کیلوگرم
مقام اول : زینب حسن پور (فارس)
مقام دوم : رحیمه اقیان(سمنان)
مقام سوم: فاطمه ملکوتی (همدان)

وزن ۶۱- کیلوگرم
مقام اول : دریا زنگنه (کرمانشاه)
مقام دوم: مرضیه تقی زاده (تهران)

وزن ۶۸- کیلوگرم
مقام اول: سارا ادریا (تهران)
مقام دوم: عاطفه بعیات (خوزستان)
مقام سوم: سیده مژگان موسوی (خوزستان)

وزن۶۸+ کیلوگرم
مقام اول: بیتا جواهری (تهران)
مقام دوم: خدیجه محمودی (خوزستان)
مقام سوم: گلناز صدیقی (سمنان)
مقام سوم مشترک: آیدا رجبی (تهران)

رقابتهای قسمت مردان

در بخش کاتا (انفرادی)

مقام اول: پژمان گلچهر (فارس)
مقام دوم : محمد طهماسبی (فارس)
مقام سوم : رضا فضلی (خراسان رضوی)
مقام سوم مشترک: مصطفی حسن پور (تهران)

در بخش کومیته

وزن ۵۵- کیلوگرم
مقام اول : نیما زارع ( لرستان )
مقام دوم : وحید صدقی قره چشمه ( تهران )

پیشنهاد فر نیوز
جمعی از همافران نیروی هوایی، با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

وزن ۶۰- کیلوگرم
مقام اول : میلاد صادق زاده ( تهران)
مقام دوم : رضا شعبانی(مازندران)
مقام سوم: محمد شایان (بوشهر)
مقام سوم مشترک: ولی اله میرزایی (گلستان)

وزن ۶۷- کیلوگرم
مقام اول : سید احمد موسوی (لرستان)
مقام دوم: علیرضا کیشانی فراهانی (مرکزی)
مقام سوم: سید یاسین حسینی (گیلان)
مقام سوم مشترک: علی کهریایی (فارس)

وزن ۷۵- کیلوگرم
مقام اول: ابراهیم عبدالغفور کاشانی (تهران)
مقام دوم: کامران رضایی نژاد (گیلان)
مقام سوم: رضا چناری (تهران)
مقام سوم مشترک: عنایت زارع (لرستان)

وزن ۸۴- کیلوگرم
مقام اول: ابوالفضل علیرضایی (ایلام)
مقام دوم: حسین آزادبخت (لرستان)

وزن ۸۴+ کیلوگرم
مقام اول: حسین تبرته فراهانی (مرکزی)
مقام دوم: سید مصطفی پاپی زاده (لرستان)
مقام سوم: سید مرتضی جدایی(قم)
مقام سوم مشترک: پوریا نیک فرجام (تهران)

گفتنی است در این دوره از مسابقات، دکتر مسعود فراهانی و زهرا داودی نواب رئیس آقایان و بانوان فدراسیون به همراه مهدی نصیبی دبیر فدراسیون، علیرضا بسیج مسئول کمیته فنی فدراسیون ناشنوایان، علی پازوکی رئیس هیات تهران، لیلا زند وکیلی نائب رئیس بانوان هیات تهران، یوسف گرشاسبی سرپرست دبیری فدراسیون کاراته، محسن آشوری نائب رئیس اسبق فدراسیون کاراته ، عبدالرضا عرفانی رئیس انجمن کاراته ناشنوایان، مرتضی عرفانی عضو کادر اجرایی مسابقات، سعید خرمی دبیر انجمن ، نگینی نایب رئیس آقایان، ریحانه نصیری نائب رئیس بانوان، دکتر هانیه اقدسی، شهزاد کیانی عضو هیات رئیسه و مدیر فنی تیم های ملی انجمن کاراته ناشنوایان حضور داشتند.

همچنین سلیمان مهدی زاده پیشکسوت کاراته، فرید حقیقی قهرمان مطرح کاتا آسیا و جهان، فرهاد اشتیاقیان و خدیجه ایلخانی از مربیان شاخص کاراته نیز به عنوان میهمان از این مسابقات دیدن کردند.

پیشنهاد فر نیوز
این افراد حقوق ۱۵ میلیونی می گیرند

شایان ذکر است در پایان احکام و مدال قهرمانان توسط خانواده شهید گرانقدر سردار موحد دانش به برگزیدگان اهدا گردید. ضمن اینکه از سوی شرکت سنگرکار و مجموعه پارک آبی او پارک نیز هدایایی به مدال آوران اختصاص یافت.