برخورد با بیش از ۳ هزار مورد از تخلفات ناوگان تاکسیرانی در شهر سمنان

برخورد با بیش از ۳ هزار مورد از تخلفات ناوگان تاکسیرانی در شهر سمنان

سرپرست‌ سازمان‌ مدیریت‌ حمل‌ونقل‌ و بار و مسافر شهرداری سمنان‌ از ۳۴۶۰ مورد اعمال قانون و برخورد با تخلفات ناوگان تاکسیرانی شهر سمنان در شش ماه نخست سال‌ جاری خبر داد.

سعید اسمعیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون، ۳۴۶۰ مورد اعمال قانون و برخورد با تخلفات ناوگان تاکسیرانی شهر سمنان توسط بازرسان سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری سمنان صورت گرفته است.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین و ضوابط از جمله نرخ نامه ابلاغی، افزود: عوامل بازرسی این سازمان به همراه نیروهای پلیس راهور در قالب تیم بازرسی در دو شیفت بر عملکرد ناوگان تاکسیرانی شهر سمنان نظارت دارند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری سمنان با اشاره به فعالیت ۱۰۱۰ دستگاه تاکسی در ۱۰ خط و مسیر ویژه به صورت چرخشی و فعال در شهر سمنان، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال‌جاری ۱۱۵۱ مورد برخورد با خودروهای مسافرکشی غیرمجاز، ۲۲۷۴ مورد اعمال قانون و برخورد با خودروهای پارک‌شده در ایستگاه‌های تاکسی و اتوبوس، ۳۰ مورد تذکر شفاهی به تاکسی‌های درون شهری و ۵ مورد جریمه و توقیف تاکسی‌های شهری توسط واحد بازرسی سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری سمنان انجام شده است.

اسمعیل‌پور با تاکید بر اینکه با هرگونه تخلف در ناوگان حمل‌ ونقل عمومی با قاطعیت برخورد خواهد شد، گفت: شماره تلفن ۱۳۳ داخلی ۱۱و ۲۴ واحدهای روابط عمومی و شکایات سازمان پاسخگوی شهروندان در زمینه شکایات و گزارش تخلفات خواهند بود.

کد خبر 700235