بررسی کارنامه سرخ‌ها با قضاوت رضا عادل| این داور امید عالیشاه را اخراج کرد

بررسی کارنامه سرخ‌ها با قضاوت رضا عادل| این داور امید عالیشاه را اخراج کرد

تیم آخر این هفته باید در تهران میزبان باشد. دیداری که قرار است رضا عادل قضاوت آن را انجام بدهد.

این داور نسبتاً جوان، در طول دوران داوری حرفه ای اش تنها دو بار فرصت سوت زدن برای یکی از پرطرفدارترین تیم‌های کشور را داشته که هر دو بار هم پرسپولیس برنده زمین مسابقه را ترک کرده است.

نکته جالب این است که این داور هر دو بار مسابقات پرسپولیس در مصاف با پیکان را سوت زده و این اولین بار است که بازی یک تیم دیگر روبروی پرسپولیس را سوت خواهد زد. در هر دو دیدار قبلی نیز یحیی گل محمدی سرمربیگری پرسپولیس را در دست داشته و از این نظر به سبک کار این داور به خوبی آشناست.

بررسی کارنامه سرخ‌ها با قضاوت رضا عادل| این داور امید عالیشاه را اخراج کرد

لیگ بیست و یکم – برد ۱۰ نفره!

رضا عادل در این مسابقه که در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد پس از گلزنی حامد پاکدل در دقیقه ۱۶ درست ۱۶ دقیقه بعد امید عالیشاه را با کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج کرد تا پرسپولیس از اواخر نیمه اول تا پایان بازی ۱۰ نفره به مسابقه ادامه دهد. هرچند که این تیم در نیمه دوم توسط علی نعمتی بار دیگر گلزنی کرد و در نهایت ۰-۲ برنده شد.

لیگ بیستم – برد خفیف

این داور اولین قضاوتش برای پرسپولیس در این سالها را ر تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۹ انجام داد. روزی که باز هم پرسپولیس در خانه میزبان پیکان بود. هفته پانزدهم لیگ برتر بیستم. سرخ‌های تهرانی در آن روز با تک گل دقیقه ۵۴ احمد نوراللهی توانستند حریف خود را ۰-۱ شکست بدهند.

یادآور می شود؛ قضاوت مصاف تیم‌های پرسپولیس و ذوب آهن این بار هم در استادیوم خانگی قرمزهای تهرانی به رضا عادل سپرده شده است. دیداری که از ساعت ۱۹:۳۰ پنجشنبه دوم شهریور ماه سوت خواهد خورد.