بیانیه دبیرکل کنفرانس حمایت از فلسطین در خصوص شهادت فرمانده حامیان فلسطین سید رضی موسوی

بیانیه دبیرکل کنفرانس حمایت از فلسطین در خصوص شهادت فرمانده حامیان فلسطین سید رضی موسوی

بیانیه دبیرکل کنفرانس حمایت از فلسطین در خصوص شهادت فرمانده حامیان فلسطین سید رضی موسوی

دبیرکل کنفرانس حمایت از فلسطین در خصوص شهادت فرمانده حامیان فلسطین سیدرضی موسوی بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش گروه بین الملل حیات؛ دبیرکل کنفرانس حمایت از فلسطین در خصوص شهادت فرمانده حامیان فلسطین سیدرضی موسوی بیانیه‌ای منتشر کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه و منم من قضیه نحبه ومنهم من ینتظر

امروز عصر، زینبیه دمشق شاهد عروج رزمنده ای دلیر و فرمانده ای رشید بود که چهل سال در لبنان و سوریه رکنی ثابت برای دفاع و حمایت از مقاومت بود و هر کجا نام او بود مسئولان ، فرماندهان و رزمندگان و حامیان مقاومت یقین می یافتند که تمام پشتیبانی لازم برای حمایت از میدان و رزمنده میدان صورت خواهد پذیرفت و همه ارتباطات لازم در عالی ترین شکل صورت خواهد پذیرفت، جلسات و ملاقات ها در نهایت نظم و دقت شکل می‌گیرد و ماموریت و پشتیبانی هر شخص در وضوح کامل تبیین و اجرا خواهد شد.

سردار قهرمان وپر توان و پر تلاش و خستگی ناپذیر سید رضی موسوی در آغاز دهه شصت خود را با حضور در منطقه وقف مقاومت نمود و در تمامی این چهل سال جوانی و عمر خود و همسر و فرزندانش را وقف مقاومت کرد و تارک همه دنیا و زینت ها ومتعلقات آن شد و به حق، مصداق بارز مجاهد فی سبیل الله شد.

آری این مجاهد فی سبیل الله و رزمنده بی ادعا و تمثال اخلاص و تقوی و صبر و پایداری از لحظه لحظه حیات طیبه اش برای تقویت و تعمیق مقاومت بهره جست و اکنون در اوج مقام رضا در جوار الهی متنعم و عزیز گشته است.

بر سعادت بی نظیرش غبطه می خوریم وهر لحظه برای یافتن توفیق شهادت و ملحق شدن به او و هم رزمانش بویژه سردار شهید سلیمانی عزیز دست مسئلت و دعا به درگاه الهی می‌گشائیم.

رژیم صهیونیستی بداند شیشه عمرش که با طوفان الاقصی شکسته شد هرگز و هرگز با این عملیات های بزدلانه ترمیم نخواهد شد و دوستان وهم رزمان ایرانی ، لبنانی ، فلسطینی ، سوری و.. این شهید در میدان های نبرد جواب این جنایت را بسیار درد ناک به صهیونیست ها خواهند داد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین مجلس شورای اسلامی این شهادت سراسر افتخار و شکوه را محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی ، فرماندهی و آحاد پرسنل سپاه و نیروی قدس و خانواده این شهید عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌نماید و یقین دارد که این شهادت ک سرعت نابودی رژیم کودک کش و جنایتکار را سریعتر خواهد کرد و بزودی همه ما در جهانِ پسا اسرائیل زندگی خواهیم کرد.