تاثیر آزادسازی منابع ارزی ایران بر سفره مردم

تاثیر آزادسازی منابع ارزی ایران بر سفره مردم

حجت‌الاسلام موسی در واکنش به آزادسازی ، اظهار داشت: آزادسازی منابع ارزی بلوکه شده ایران قدرت جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان می‌دهد و همه به خوبی می‌فهمند که نمی‌توانند حق و حقوق مردم ایران را تضییع کنند.

وی با اشاره به اینکه آزادسازی منابع ارزی ایران نشان داد ما توانستیم حق خود را بگیریم و طرف مقابل را وادار به تسلیم در برابر خواسته به حق ایران کنیم، گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران از این طریق به همگان ثابت شد. هر کجا که قوی بایستیم، دشمن تسلیم خواسته ما می‌شود و در گذشته هم بارها این موضوع را ثابت کردیم.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از افراد و جریان‌ها به گونه‌ای صحبت می‌کنند که گویا کار مهم و بزرگی انجام نشده و سعی دارند این موضوع را بی اهمیت جلوه دهند که این افراد معلوم الحال هستند، گذشته آنان، موضع گیری ها و جناح سیاسی‌شان کاملاً مشخص است و همیشه سعی دارند کارهای بزرگ دولت مردمی را نبینند، تقلیل داده و کم اهمیت جلوه دهند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت سیزدهم از زمانی که روی کار آمده، اقدامات بزرگی انجام داده است که برخی از افراد و جریان‌های سیاسی به دنبال کوچک نشان دادن دستاوردهای دولت رئیسی هستند، اما مردم به خوبی دستاوردهای مهم دولت را می‌بینند و تأثیر اقدامات مهم دولت از جمله تلاش برای آزادسازی منابع ارزی ایران را می‌دانند.

آزادسازی منابع ارزی ایران بر سفره مردم تاثیر می‌گذارد

غضنفرآبادی تاکید کرد: دشمن مدام ایران را تحریم می‌کند و دنبال آن است که قیمت ارز را بالا ببرد، اما امروز تسلیم خواست ملت ایران شد و وادار شد که اموال بلوکه شده ایران را آزاد کند. قطعاً آزادسازی منابع ارزی بلوکه شده ایران روی سفره و معیشت مردم تأثیر مثبت خود را نشان خواهد داد.

وی اظهار داشت: در وهله اول خبر خوش آزادسازی منابع ارزی بلوکه شده ایران، جو روانی خوب و مثبتی را در جامعه به وجود می‌آورد، این در حالی است که برخی از افراد در داخل و خارج کشور مدام مردم را از آینده می‌ترساندند و می‌گفتند دلار به ۱۰۰ هزار تومان می‌رسد. امروز شاهد روند نزولی قیمت دلار هستیم که حتماً بر معیشت مردم اثر دارد اما عده‌ای نمی‌خواهند این موفقیت‌ها را ببینند و می‌خواهند جوی را در جامعه ایجاد کنند که این کارها تأثیری ندارد.