تجربه بازی در چنین جوی را نداشتیم

گالتیه:

تجربه بازی در چنین جوی را نداشتیم

تجربه بازی در چنین جوی را نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال الدحیل گفت: جو ورزشگاه آزادی بی نهایت خوب بود و تاکنون چنین جوی را تجربه نکرده بودیم.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ کریستوف گالتیه در نشست خبری پس از دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این بازی برای هر دو تیم سخت بود و هر دو آنها موقعیت‌های گل بسیاری داشتند.

او ادامه داد: پس از اینکه پنالتی پرسپولیس از دست رفت، خوش شانس بودیم که توانستیم گل برتری را به ثمر برسانیم. همانطور که روز گذشته گفتم، با اینکه حذف شدیم اما باید با احترام بازی کنیم و به همین دلیل از بازیکنانم درخواست کردم که با اعتماد به نفس بالا در زمین ظاهر شوند.

گالتیه افزود: پرسپولیس بیش از ۵۰ هزار هوادار در ورزشگاه داشت و بعضی اوقات نتایج به گونه‌ای رقم می‌خورد که نمی‌توان با آن کاری کرد.

سرمربی تیم الدحیل درباره استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب تیم خود گفت: به دلیل اینکه از این رقابت‌ها حذف شده بودیم ترجیح دادم تا در این بازی از بازیکنان جوان استفاده کنم تا آنها هم شانس بازی کردن داشته باشند، علاوه بر این در بازی قبلی شکست خورده بودیم و چند مصدوم داشتیم که این عوامل دست به دست هم داد که این‌طور وارد بازی شویم.

گالیته در پاسخ به این سوال که با نمایشی که تیمش در دیدار با پرسپولیس داشت اما چرا در پایان دیدارهای مرحله گروهی در رده سوم گروه E قرار گرفت، بیان کرد: تیم‌های خوبی در گروه ما حضور داشتند که رقابت را سخت کرده بود. پرسپولیس و النصر دو رقیب بسیار سختی برای ما بودند. الدحیل از ابتدا کار را خوب شروع نکرد شاید اگر خودم از ابتدای این مسابقات روی نیمکت الدحیل بودم شرایط به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.

او افزود: دو دیدار نزدیکی با النصر داشتیم که امتیاز آنها را از دست دادیم و وظیفه من است است که کیفیت خوبی از تیم خود ارائه دهم. تجربه بازی در چنین جو فوق العاده ای را نداشتیم و خیلی خوب در برابر پرسپولیس بازی کریم.