تجمع دانشگاهیان کرمانشاه در حمایت از مقاومت مردم فلسطین

محمد نبی احمدی رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه، امروز (۱۷ مهر) در این تجمع، از عملیات طوفان الاقصی به عنوان یک مبداء تحول تاریخی برای مردم فلسطین نام برد و اظهارکرد: همانطور که سال ۱۹۴۸ “روز نکبت” رقم خورد و صدها هزار فلسطینی از سرزمینشان رانده شده و رژیم غاصب اسرائیل شکل گرفت، روز عملیات طوفان الاقصی هم یک مبداء تحولات تاریخی می شود.

وی ادامه داد: امروز به فضل الهی، کیاست ولی امر مسلمین و مجاهدت و شهامت و رشادت رزمندگان مقاومت اتفاقی افتاده که نشان داده اسرائیل به معنای واقعی یک قدرت پوشالی است.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه به غافلگیری اسرائیلی ها در حمله رزمندگان مقاومت اشاره کرد و گفت: در تاریخ ۷۵ ساله رژیم غاصب اسرائیل چنین موضوعی تاکنون بی سابقه بوده است.

وی ادامه داد: آنچه که در جریان عملیات رزمندگان مقاومت مورد توجه قرار گرفت، شکست اطلاعاتی و امنیتی اسرائیلی ها بود، چراکه آنها همواره اینطور وانمود می کردند که قدرت اطلاعاتی و امنیتی بالایی دارند، اما مشخص شد که نتوانسته اند عملیاتی که قطعا از حدقل یک ماه قبل برنامه ریزی شده بود را متوجه شوند.

احمدی با تاکید براینکه این اتفاق برای مردم فلسطین و رزمندگان مقاومت عزت به همراه آورده است، اظهار کرد: باید این عزت را پاس داشت و تا جایی که می توانیم روی آن کار کنیم و تبلیغ رسانه ای شود.

تجمع دانشگاهیان کرمانشاه در حمایت از مقاومت مردم فلسطین

حجت الاسلام شمس الله جلیلیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه نیز طی سخنانی پیروزی رزمندگان مقاومت را حاصل سالها صبوری مردم فلسطین عنوان کرد و گفت: مردم مظلوم فلسطین چندین دهه است که مورد ظلم قرار می گیرند، اما صبر کرده اند.

پیشنهاد فر نیوز
ارتقاء بهره‌وری از معیارهای مهم ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها خواهد بود

وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی، امام راحل حمایت و پیشتیبانی های خود را از این مردم مظلوم اعلام کرد و با نامیدن روزی به نام “قدس” به آنها روحیه داد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه ادامه داد: طبق سنت الهی و براساس آیات قرآنی کسانی که صبوری می کنند، خداوند نتیجه صبر آنها را می دهد و امروز یکی از سنت های الهی محقق شده است.

وی تاکید کرد: به فضل الهی اسرائیل روز به روز ضعیف‌تر و محور مقاومت قوی‌تر می شود.

جلیلیان در پایان اعلام کرد: امروز شاهدیم با رشادت‌های شهید سلیمانی، محور مقاومت منسجم شده و دشمن هر روز متحمل هزینه های سنگین تری خواهد شد.

در پایان این تجمع، بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه رازی به شکرانه پیروزی نیروهای مقاومت فلسطین قرائت شد و دانشگاهیان پرچم اسرائیل را به آتش کشیدند.

تجمع دانشگاهیان کرمانشاه در حمایت از مقاومت مردم فلسطین

تجمع دانشگاهیان کرمانشاه در حمایت از مقاومت مردم فلسطین

انتهای پیام

نوشته تجمع دانشگاهیان کرمانشاه در حمایت از مقاومت مردم فلسطین اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.