تعداد مجتمع‌های خدمات رفاهی کرمانشاه به ۵۸ واحد می‌رسد

فریبرز کرمی با بیان اینکه ۲۴ مجتمع خدمات رفاهی در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه در حال ساخت است، گفت: این مجتمع‌ها عمدتا بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی با بیان اینکه قرار است تعدادی از این واحدها تا اربعین سال آینده به بهره‌برداری برسد، تاکید کرد: امیدواریم مابقی این مجتمع‌ها نیز در آینده نزدیک آماده ارائه خدمت به مسافرین شود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به نقش مجتمع‌های خدمات رفاهی در کاهش تصادفات جاده‌ای، افزود: در ترددهای جاده‌ای یکی از اصلی ترین عوامل تصادفات، خستگی و خواب آلودگی است و خستگی می تواند موجب تصادفات مرگبار شود که مجتمع‌های خدمات رفاهی با کمک به تامین محلی مناسب برای استرحت رانندگان نقش بسزایی در کاهش حوادث رانندگی دارد.

کرمی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۴ مجتمع خدمات رفاهی در محورهای مواصلاتی استان در حال ارائه خدمات به کاربران جاده‌ای است، خاطرنشان کرد: علاوه بر ۲۴ مجتمع در حال ساخت، ۲۰ مجتمع خدمات رفاهی نیز در مرحله اخذ استعلام است.

وی مجتمع های خدماتی رفاهی را مجموعه‌هایی از امکانات همچون نمازخانه، رستوران، فروشگاه، جایگاه عرضه سوخت، پارکینگ، سرویس بهداشتی و سایر خدمات رفاهی دانست.

به نقل از راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، کرمی از کلیه کاربران جاده‌ای خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و کوتاهی در امر خدمات رسانی از سوی مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی، از طریق شماره ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها شکایات خود را به این اداره کل اعلام کنند.

انتهای پیام

نوشته تعداد مجتمع‌های خدمات رفاهی کرمانشاه به ۵۸ واحد می‌رسد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.