تنها راه نجات مسلمانان از جنایات رژیم صهیونیستی اتحاد است

تنها راه نجات مسلمانان از جنایات رژیم صهیونیستی اتحاد است

امام جمعه بجنورد با اشاره به جنایات بی‌شمار رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین، گفت: تنها راه نجات مسلمانان همبستگی و اتحاد است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حجت الاسلام رضا نوری امروز- دوازدهم آبان ماه- در نماز جمعه بجنورد اظهار کرد: تنها راه نجات ملت مظلوم فلسطین به میدان آمدن تمامی ملت‌های مسلمان و حکومت‌های اسلامی است تا دشمن را شکست دهند.

وی افزود: دست جوانان فلسطینی باید از امکانات و تجهیزات نظامی پر باشد تا در برابر این رژیم کودک‌کش مقاومت کنند.

امام جمعه بجنورد بیان کرد: نظام استکبار دست به دست هم داده تا مظلومان را به شهادت برسانند و ثروت‌ها را غارت کنند بنابراین تنها راه نجات مسلمانان اتحاد و همبستگی است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از دو میلیون جمعیت در غزه زیر بمباران بوده و از دارو، آب و غذا محروم هستند.

نوری تصریح کرد: اسرائیل ۷۴ سال بر سر مردم بی دفاع فلسطین موشک و بمب می‌ریزد و هیچ صدایی از دنیا بیرون نمی‌آید.

وی ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی گفت: دوران نوجوانی بسیار حساس است که در روایات و آموزه‌های دینی نیز در حوزه تربیت بسیار تاکید شده است چرا که نوجوانان همچون زمینی هستند که هر چه کشت شود برداشت خواهد شد.

امام جمعه بجنورد با بیان اینکه نوجوانان اوج عواطف و احساسات هستند افزود: مسیر تعالی برای این قشر فراهم شود در صورتی که وارد مسیر غلط شوند در همین راه باقی خواهند ماند.

وی به تربیت صحیح نوجوانان اشاره کرد و گفت: شهید فهمیده تربیت صحیحی داشت که با سن کم جانانه در راه وطن به شهادت رسید.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تصریح کرد: شهدای ۱۳ آبان نیز نتیجه تربیت صحیح بودند که در مسیر درست قدم برداشتند.

وی خاطرنشان کرد: قبل از اینکه دشمنان راه نادرست و فاسد را با رسانه‌هایی که در اختیار دارند در ذهن فرزندان ما وارد کنند باید پدران و مادران، معلمان و مربیان و جامعه به فکر تربیت نوجوانان باشند.

حجت الاسلام نوری افزود: جنگ‌ها، ظلم و جنایت‌ها نتیجه قدرت‌طلبی‌هایی است که توسط استکبار جهانی به ویژه آمریکا انجام می‌شود.

کد خبر 701238