توضیح مسی درباره لحظات وحشتناک ماراکانا

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال آرژانتین در یکی از حساس‌ترین بازی‌های انتخابی جام جهانی در آمریکای جنوبی به مصاف برزیل رفت.

آرژانتین قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در این بازی خارج از خانه توانست با یک گل به پیروزی دست پیدا کند تا سه امتیاز ارزشمند را کسب کند و به صدرنشینی خود در جدول رده‌بندی ادامه دهد.

تک گل آلبی سلسته را در این بازی اوتامندی در دقیقه ۶۳ به ثمر رساند. این بازی یک اخراجی هم داشت و جوئلینتون در دقیقه۸۲ با کارت قرمز داور مواجه شد تا برزیل میزبان دقایق پایانی را ۱۰ نفره بازی کند.

ببینید

خلاصه بازی برزیل ۰ – ۱ آرژانتین

در ابتدای این بازی بازیکنان تیم ملی فوتبال آرژانتین به خاطر شلوغی و آشوب در ورزشگاه حاضر به بازی کردن نشدند و زمین را ترک کردند که البته بعد از چند دقیقه دوباره وارد زمین شدند و بازی برگزار شد.

مسی درباره لحظات سخت ماراکانا و ترک زمین گفت: ما به فکر خانواده و هواداران بودیم. شرایط بازی مهیا نبود و به همین خاطر زمین را ترک کردیم. بعد از آن که شرایط مهیا بود به زمین برگشتیم و خوشبختانه به پیروزی رسیدیم.

در جدول رده‌بندی تیم ملی فوتبال آرژانتین با ۱۵ امتیاز در صدر قرار دارد و اروگوئه با ۱۳ و کلمبیا هم با ۱۲ در رده‌های دوم و سوم قرار دارند این درحالی است که برزیل با ۷ امتیاز در رده ششم قرار دارد.

انتهای پیام

نوشته توضیح مسی درباره لحظات وحشتناک ماراکانا اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.