توقیف شناور حامل ۵۰۰ کیلو موادمخدر در جاسک

توقیف شناور حامل ۵۰۰ کیلو موادمخدر در جاسک

توقیف شناور حامل ۵۰۰ کیلو موادمخدر در جاسک

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند شناور حامل ۵۱۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در جاسک خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های حیات؛ سردار بهادر اسماعیلی فرمانده مرزبانی هرمزگان امروز اظهار کرد: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، مرزبانان پایگاه دریابانی جاسک با اقدامات اطلاعاتی و کنترل مرزهای دریایی، با کسب اطلاع از اینکه یک فروند شناور تندرو حامل مواد مخدر قصد عبور از حوزه استحفاظی آبهای استان را دارد، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مرزبانان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مرزبانان به محل مورد نظر اعزام و پس از کمین و تغییر تاکتیک، به یک فروند شناور با موتور ۲۵۰ اسب بخار برخورد و در یک اقدام سریع شناور را توقیف کردند.

این مقام ارشد مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری ۲ قاچاقچی اذعان داشت: مرزبانان در این عملیات موفق شدند ۴۰۱ کیلوگرم تریاک و ۱۱۶ کیلوگرم حشیش را از شناور توقیفی کشف کنند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در خاتمه ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با مرزبانان در شناسایی و کشف جرایم؛ خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشراف مرزبانان در حوزه ساحل و دریا و افزایش ضریب هوشیاری مرزبانان در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان بویژه سوداگران مرگ در امان نخواهند بود و با مجرمان برابر قانون و با قاطعیت برخورد می شود.

پایان پیام/

  • کشف بیش از یک تن موادمخدر در مرزهای هرمزگان

  • ۱۷۵۵ کیلوگرم مواد افیونی توسط نیروهای مرزبانی کشف و ضبط شد

پیشنهاد فر نیوز
اولین جزییات از افزایش سقف معافیت مالیات حقوق / پایین تر از این حقوق از مالیات معاف است