تکلیف سعید عزت‌اللهی مشخص شد

 تکلیف سعید عزت‌اللهی مشخص شد

سایت «bold.dk» دانمارک درباره وضعیت در تیم فوتبال ویله بولدکلوب نوشت: «تیم ویله پس از گذشت چهار هفته از مسابقات سوپرلیگ دانمارک هنوز امتیازی کسب نکرده است. به همین دلیل است که برخی از هواداران این تیم، از غیبت عزت‌اللهی در این فصل شگفت‌زده شده‌اند.

هنریک توندِر مدیر باشگاه ویله در گفت‌وگو با «Viaplay» در این باره اظهار کرد: سرمربی وظیفه چینش تیم را برعهده دارد و فکر می‌کنم بازیکنان را به بهترین روشی که فکر می‌کند تیم مطابق آن می‌تواند پیروز شود، انتخاب می‌کند. به نظرم نفراتی که در خط هافبک داریم، عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. به همین دلیل است که بدون سعید بازی می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا غیبت عزت‌اللهی به‌خاطر تصمیم ایوان پرلچ (سرمربی ویله) است یا مدیران این باشگاه، تصریح کرد: هر دو. ما گفت‌وگوی بسیار خوبی با سعید داشتیم. مشخص است که اگر کسی نخواهد بخشی از پروژه پیش روی ما باشد، به بقیه فرصت بازی کردن می‌دهیم. دیدیم توبیاس لاوریتسن بازی کرد که یکی از جوانان ماست.

عزت اللهی

مدیر باشگاه ویله در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه دنبال تمدید قرارداد عزت‌اللهی خواهد بود یا خیر، گفت: خیر. الان روی این موضوع کار نمی‌کنیم».

تیم ویله بولدکلوب که در چهار هفته نخست سوپرلیگ دانمارک متحمل چهار شکست شده است، در قعر جدول مسابقات این فصل قرار دارد.

پیشنهاد فر نیوز
دو تغییر مهم استقلال برای دیدار با سپاهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *