جانشین مانچینی مشخص شد

جانشین مانچینی مشخص شد

درباره وضعیت و تلاش فدراسیون فوتبال برای استخدام او به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور، گزارش‌ها و اخبار متفاوتی منتشر شده که مهمترین آنها در نشریه کوریره دلواسپورت بوده است. طبق ادعای روزنامه چاپ رم، اسپالتی شخصاً به گرفتن جای روبرتو مانچینی در کادر فنی تیم ملی ایتالیا تمایل دارد اگرچه فدراسیون فوتبال این کشور حاضر نیست بند فسخ ۳ میلیون یورویی قرارداد او با ناپولی را بپردازد، قراردادی که به موجب آن مرد ۶۴ ساله هنوز کارمند ناپولی محسوب می‌شود و از این باشگاه حقوق می‌گیرد.

جانشین مانچینی مشخص شد

علاوه بر کوریره، دیگر روزنامه معروف ایتالیا یعنی گاتزتا دلواسپورت هم مدعی شده است که دو طرف درباره کلیات قرارداد توافق کرده‌اند و پیشنهاد فدراسیون که شامل قراردادی ۳ ساله با حقوق ۲ میلیون یورو برای سال نخست و ۲.۵ میلیون یورو در سال‌های بعدی، مورد پذیرش اسپالتی قرار گرفته است.

در این میان اما این دو روزنامه در مورد یک مسئله اختلاف نظر دارند. در حالی که گاتزتا نوشته است اسپالتی نمی‌خواهد با دلورنتیس وارد جنگ حقوقی شود، کوریره ادعا کرده است که سرمربی فصل گذشته ناپولی آماده است که در دادگاه با رئیس باشگاه ناپولی روبه‌رو شود. این روزنامه در ادامه نوشته است که گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا قرار است امروز (پنچشنبه) در فلورانس با اسپالتی ملاقات داشته باشد و احتمالاً تا فردا انتصاب وی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا را اعلام خواهد کرد.