جمال موسیالا در انتظار هری کین

بایرن‌مونیخ در آخرین دیدار دوستانه قبل از شروع فصل جدید توانست ۴ بر ۲ موناکو را شکست دهد. با این شرایط آیا بایرن‌مونیخ به هری کین نیاز دارد یا ماتیاس تل ۱۸ ساله می‌تواند جای خالی سادیو مانه را پر کند.

جمال موسیالا، مهاجم جوان آلمان و تیم بایرن مونیخ درباره به خدمت گرفتن هری کین گفت:‌ الان نمی توانم چیز زیادی در مورد این انتقال بگویم. من واقعا از ترکیبی که اکنون داریم راضی هستم. از بازیکنانی که داریم خوشحالم. با این حال معتقدم که خرید چنین بازیکنی می‌تواند خیلی به سود ما باشد چون هری کین مهاجمی در حد کلاس جهانی است.

موسیالای ۲۰ ساله که توانست هفته پایانی فصل قبل گل قهرمانی بایرن مونیخ را به ثمر برساند در بخش دیگری از صحبت‌هایش افزود: ما پیشرفت‌های بزرگی داشته‌ایم و هنوز هم جا برای پیشرفت داریم و می‌توانیم بهتر بازی کنیم. ما در مسیر درستی هستیم. ما در شرایط خوبی برای بازی هستیم.

بایرن‌مونیخ شنبه باید در سوپرجام فوتبال آلمان در ورزشگاه آلیانتس‌آره‌نا به دیدار لایپزیگ برود و توماس توخل فرصت دارد تا دومین قهرمانی‌اش را با بایرن به دست بیاورد.

مهاجم جوان باواریایی‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش افزود: می‌خواهم در طول سال ثبات داشته باشم. فصل قبل یازدهمین قهرمانی متوالی را به دست آوردیم. فکر می‌کنم می‌توانیم بهتر از این شویم و یک سطح بالاتر برویم. من هر کاری انجام می‌دهم تا مطمئن شوم که می‌توانم به طور مداوم در خدمت تیمم باشم.

بایرن‌مونیخ که در یازده فصل گذشته توانسته قهرمانی در بوندسلیگا را به دست بیاورد بعد از دیدار با لایپزیگ در سوپرجام باید در هفته نخست بوندسلیگا در فصل جدید در خانه وردربرمن به میدان برود. مونیخ یک فصل بسیار متفاوت را تجربه کرد. این تیم با هدایت ناگلزمان نتایج درخشانی را به دست آورد و به یکی از آماده‌ترین و بهترین تیم‌های فوتبال اروپا تبدیل شد. با این حال سران این باشگاه آلمانی در تصمیمی عجیب سرمربی جوانشان را برکنار و توماس توخل را به عنوان سرمربی جدیدشان انتخاب کردند. آمدن توخل به‌یکباره شرایط بایرن را تغییر داد و تیم به‌کلی افت کرد تا جایی که در نهایت به‌سختی توانست قهرمانی در بوندسلیگا را کسب کند.

انتهای پیام

نوشته جمال موسیالا در انتظار هری کین اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.