جنجال جدید بازار خودرو / با کمتر از ۹۰۰ میلیون صاحب کوپه شوید

قیمت خودرو در بازار تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد. این عوامل شامل عوامل داخلی و خارجی می‌شوند. عوامل داخلی شامل مواردی مانند کیفیت خودرو، تکنولوژی استفاده شده در ساخت، قابلیت‌های امنیتی و رفاهی، طراحی و برند خودرو و … هستند. عوامل خارجی شامل مواردی مانند نرخ ارز، قیمت سوخت، قوانین و مقررات دولتی، رقابت با سایر شرکت‌های خودروسازی، تقاضای بازار و … هستند. بنابراین، قیمت خودرو در بازار خودرو تحت تأثیر مجموعه‌ای از عوامل داخلی و خارجی قرار می‌گیرد که هر یک از آن‌ها می‌تواند بر قیمت نهایی خودرو تأثیرگذار باشد.امروز نیز قیمت برخی از مدل‌های پژو ۲۰۷ را همراه با روند افزایشی می‌خوانید.

بر اساس قیمت خودروهای وارداتی دست دوم ساخت کره جنوبی، قیمت اپتیما کارکرده ۴ سیلندر ساده سال ۲۰۱۲ با ۲۰۰ هزارکارکرد یک میلیاردو۵۶۰ میلیون تومان شده ست. همچنین قیمت آزرا گرنجور دست دوم ۶ سیلندر سال ۲۰۰۸ هم ۲ میلیاردتومان است. قیمت هیوندای ولستر کارکرده سال ۲۰۱۶ هم یک میلیاردو۳۹۰ میلیون ارزشگذای شده است.

برای خرید خودرو وارداتی ارزان قیمت می توانید به سراغ سوناتا و کوپه اتوماتیک بروید. رصد بازار خودرو نشان می دهد که قیمت هیوندای کوپه اتوماتیک سال ۲۰۰۸ با ۱۸۵ هزارکیلومتر کارکرد ۸۵۰ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین قیمت سوناتا چهار سیلندر اتوماتیک سال ۲۰۰۷ هم ۹۶۰ میلیون تومان است.

قیمت خودروی وارداتی کارکرده کره ای

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

کیا اپتیما ۴ سیلندر ساده​

۲۰۱۲ ۲۰۰,۰۰۰ ۱,۵۶۰,۰۰۰,۰۰۰

هیوندای، آزرا (گرنجور) ۶ سیلندر

۲۰۱۲ ۱۸۰,۰۰۰ ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

هیوندای، آزرا (گرنجور) ۶ سیلندر

۲۰۰۸ ۲۶۰,۰۰۰ ۱,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰

کیا، اسپورتیج ۶ سیلندر

۲۰۱۰ ۳۲۰,۰۰۰ ۱,۰۷۰,۰۰۰,۰۰۰

هیوندای، النترا۱.۸ لیتر

۲۰۱۵ ۱۴۵,۰۰۰ ۱,۴۳۰,۰۰۰,۰۰۰

هیوندای ولستر

۲۰۱۶ ۱۲۰,۰۰۰ ۱,۳۹۰,۰۰۰,۰۰۰

هیوندای، سوناتا چهار سیلندر اتوماتیک

۲۰۰۷ ۲۳۵,۰۰۰ ۹۶۰,۰۰۰,۰۰۰

هیوندای کوپه اتوماتیک

۲۰۰۸ ۱۸۵,۰۰۰ ۸۹۵,۰۰۰,۰۰۰