حضور مجدد بارپاپا در شبکه دو

حضور مجدد بارپاپا در شبکه دو

سی و دومین قسمت مجله تصویری « »، با پخش گزیده‌ای از مجموعه خاطره انگیز «بارپاپا» همراه مخاطبان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما؛ سی و دومین قسمت این برنامه به پخش گزیده‌هایی از فیلم سینمایی «ارباب جنگ» محصول ۲۰۰۶، «مسابقه هفته» محصول ۱۳۶۹، سریال خاطره انگیز «کاراگاه دریک» محصول ۱۹۷۴ و همچنین مستند «در جستجوی کوه» در بخش «مستند» اختصاص خواهد داشت.

همچنین در بخش «قاب ناب» اجرای نوستالژی و خاطره‌انگیز کمال‌الحق سلامی در مسابقه «هفته» محصول ۱۳۶۹ تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد و در بخش «کارتون» هم گزیده‌ای از انیمیشن «بارپاپا» محصول ۱۹۷۳ فرانسه پخش می‌شود. بارپاپا‌ها موجوداتی هستند که می‌توانند شکل خود را تغییر دهند و این همان ماجرا‌هایی است که خانواده غیرعادی بارپاپا در تلاش برای یافتن جایگاه خود در سیاره زمین و کمک به افراد و حیوانات دیگر هستند. این مجموعه به بیش از ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

در بخش «موسیقی»، موسیقی «غوغای ستارگان» با صدای محمد اصفهانی تقدیم مخاطبان خواهد شد.

حضور مجدد بارپاپا در شبکه دو

مخاطبان شبکه دو می‌توانند اسامی فیلم‌های سینمایی، سریالها، مستند‌ها و برنامه‌های درخواستی خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۲۳۲ و پیام‌های صوتی و تصویری خود را به نشانی برنامه در فضای مجازی Kheilidoor_Kheilinazdik_TV۲@ ارسال کنند.

مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک» کاری از تأمین برنامه شبکه دو به تهیه‌کنندگی حمیدرضا فتح‌آبادی است که سی و دومین قسمت آن، دوشنبه ۶ شهریور حوالی ۰۰:۳۰ بامداد روانه آنتن این شبکه خواهد شد و بازپخش آن ساعت ۱۴ خواهد بود.