حمله آمریکایی مشهور به لیونل مسی

حمله آمریکایی مشهور به لیونل مسی

بعد از حضورش در این تیم را کاملا متحول کرده است. تیم آخر کنفرانس شرق MLS از زمانی که فوق ستاره آرژانتینی را به ترکیبش اضافه کرده به 8 برد متوالی دست یافته است. این تیم به تازگی با درخشش کاپیتان آرژانتین به تازگی لیگز کاپ را فتح کرد و به فینال کاپ آزاد امریکا راه یافت.

فشردگی بازی های به خاطر حضور همزمان در چند تورنمنت مختلف باعث شده تا تاتا مارتینو نگران سلامت بازیکنانش باشد. سرمربی اینترمیامی در صحبت های اخیر خود تاکید کرد بود که به این مساله حساس است اما تا زمانی که خود مسی نخواهد به او استراحت نخواهد داد.

با این وجود الکسی لالاس، ستاره سابق تیم ملی امریکا که در دوران بازی برای نیوانگلند و لس آنجلس گلکسی به میدان رفته چنین عقیده ای ندارد. او در یک توئیت جنجالی مدعی شد لیونل مسی اکثر دقایق بازی را قدم می زند و تا زمانی که بخواهد این کار را انجام دهد خستگی برایش بی معنی خواهد بود.

حمله آمریکایی مشهور به لیونل مسی

این اظهارات لالاس با واکنش منفی بسیاری از هواداران اینترمیامی مواجه شد که خود را آماده دیدن اولین بازی مسی در MLS می کنند. آنها امیدوارند با حضور فوق ستاره آرژانتینی نیویورک رد بولز را شکست داده و مثل دو جام دیگر در MLS نیز روی دور بردهای متوالی قرار بگیرند.