خبری مهم برای هواداران شیاطین سرخ| خرید بزرگ منچستر یونایتد لو رفت

خبری مهم برای هواداران شیاطین سرخ| خرید بزرگ منچستر یونایتد لو رفت

فردا از ساعت 17.30 در میزبان ناتینگهام فارست از هفته سوم است. شروع شیاطین سرخ خوب نبوده و از دو بازی قبلی یک برد کسب کرده اند و یک بار نیز باخته اند.

اریک تن‌هاخ در نشست خبری این بازی و در مورد فسخ قرارداد با میسون گرین‌وود گفت: «ببینید، ما الان جایی نیستیم که دوست داشتیم باشیم. من کار زیادی برای انجام دادن دارم و باید تمرکز کامل روی تیمم داشته باشم. بنابراین روی بازیکنانی که در دسترس هستند تمرکز می کنم. من فقط در مورد عملکرد و ترکیبمان اظهار نظر می کنم جایی که باید پیشرفت کنیم چون واضح است باید پیشرفت کنیم.»

تن هاخ در مورد بحران مصدومیت ها گفت: «این طبیعی است و در فوتبال رخ می دهد. در فوتبال حرفه ای مصدومیت ها بخشی همیشگی هستند و هر اندازه ناامیدکننده، اما باید با آن کنار بیایید.»

هویلند برای بازی فردا: «نه برای فردا ولی او به بازگشت نزدیک است. هویلوند امروز برای اولین بار به تمرینات تیمی اضافه شد. بنابراین هفته آینده ما انتظار داریم که او پس از یک هفته کامل تمرین با گروه، در دسترس باشد.»

خبری مهم برای هواداران شیاطین سرخ| خرید بزرگ منچستر یونایتد لو رفت

دیدگاه طرفداران در مورد گرین وود: «بار دیگر تکرار می کنم، آنچه هواداران منچستریونایتد انتظار دارند، یک منچستریونایتد برنده است و من مسئول آن هستم و باید تمام تلاشم و تمام تمرکزم را به کار بگیرم و کاری کنم که بهتر از الان بازی کنیم.»

از خط هافبک راضی هستید؟ «شما همیشه باید از نظر فنی تیم را آنالیز کنید و این ارزیابی ها در مورد خط میانی درست نیست. بعد از شکست برابر تاتنهام گفتم که ما باید در همه خطوط متوازن کار کنیم. مشکل در همه جا بود.»

آیا کاسمیرو روی فرم است؟ «اگر آمار و ارقام را ببینید، می بینید که او کاملا آماده است. من شک ندارم که او می تواند درخشش سابقش را تکرار کند.»