درخواست غیرمنتظره پرسپولیس از AFC

درخواست غیرمنتظره پرسپولیس از AFC

باشگاه طبق قوانین فصل جاری موظف به پرداخت تمام هزینه‌های حضور به عنوان تیم میهمان است. از این رو کاروان تیم فوتبال پرسپولیس برای سفر به کشور قطر برای بازی با الدحیل قطر در هفته دوم منتظر تأمین منابع مالی لازم است.

باشگاه پرسپولیس در نظر دارد به جای برداشت از حساب فعلی خود مکاتبات لازم با AFC را از طریق فدراسیون فوتبال انجام دهد تا مبلغ لازم برای اسکان در دوحه قطر از بخش مطالباتی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد پرداخت شود. سرخپوشان بابت حضور در رقابت‌های دو فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا همچنان از AFC طلبکار هستند که با توجه به تحریم‌های ارزی امکان دریافت آن را ندارند.

از این رو قصد دارند مانند بعضی از اردوهای تیم ملی ایران در قاره آسیا با استفاده از حساب خود در کنفدراسیون فوتبال آسیا هزینه‌های سفرهای خارجی خود را تأمین کند.

درخواست غیرمنتظره پرسپولیس از AFC

بخش بین الملل باشگاه پرسپولیس در تلاش است با کمک فدراسیون فوتبال نظر AFC را برای پرداخت این هزینه‌ها جلب کند تا سرخپوشان پایتخت بتوانند تنها هزینه‌های بلیت هواپیما به کشور قطر را پرداخت کنند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر دهم مهرماه سال جاری در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود. پرسپولیس در نخستین بازی ACL۲۰۲۳ تن به شکست دو بر صفر مقابل النصر عربستان داد. الدحیل نیز میهمان استقلال تاجیکستان بود که تساوی بدون گل را به همراه داشت.