دستگیری اشرار مسلح در زاهدان

دستگیری اشرار مسلح در زاهدان

دستگیری اشرار مسلح در زاهدان

فرمانده انتظامی زاهدان از دستگیری 2 شرور مسلح در عملیات ویژه پلیس این شهرستان خبر داد و گفت: یک قبضه سلاح جنگی به همراه مهمات مربوطه نیز از متهمان کشف شد.

به گزارش گروه استان‌های حیات، سرهنگ شاهپور فلاحی اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان زاهدان در راستای ارتقاء امنیت عمومی و برخورد مقتدرانه با عاملان جرائم و رفتارهای خشونت آمیز در سطح شهر، با طراحی برنامه هایی جامع، ساز و کارهای مقابله ای را در این خصوص در پیش گرفتند.

وی گفت: ماموران کلانتری 19 این شهرستان نیز در همین راستا با تقویت اقدامات اطلاعاتی و بررسی های تخصصی خود، 2 نفر از شرور مسلح که سوابقی متعدد در ارتکاب جرائمی همچون سرقت، زورگیری و … در سطح شهر داشتند را شناسایی کردند.
سرهنگ فلاحی با اشاره به انجام هماهنگی های لازم قانونی پلیس در این خصوص گفت: ماموران انتظامی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه 2 مجرم تحت تعقیب را در سطح یکی از خیابان های شهر دستگیر و یک قبضه سلاح جنگی به همراه مهمات مربوطه از آنها کشف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از توقیف یک دستگاه خودروی 405 در این راستا خبر داد و گفت: مجرمان دستگیر شده پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.