دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات، تداوم راه امام و شهدا است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران مطرح کرد:

دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات، تداوم راه امام و شهدا است

دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات، تداوم راه امام و شهدا است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران دعوت به حضور حداکثری در انتخابات 11اسفند را حرکت در مسیر امام و شهدا برشمرد و گفت: انتخابات حقی است که به واسطه امام و شهدا به ما دادند و باید با حضور حداکثری در راستای حفظ ارزش ها گام برداریم.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ عباسعلی رضایی، با دعوت از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و عموم مردم برای شرکت گسترده در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، حضور حداکثری در انتخابات 11 اسفند را تداوم حرکت در مسیر امام و شهدا برشمرد و گفت: انتخابات حقی است که به یمن وجود امام و شهدا به ما دادند و باید با حضور حداکثری در راستای حفظ ارزش ها گام برداریم.

وی افزود: شرکت در انتخابات، دعوت دیگران برای حضور در پای صندوق‌های رأی، انتخاب درست و آگاهانه و در راستای حفظ ارزش های انقلاب، یک تکلیف است که همه ما وظیفه داریم تا در این امر مهم و سرنوشت ساز مشارکت کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر انتخاب درست، تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها از انتخابات به عنوان یک فرصت یاد کردند و امروز همه ما برای استفاده صحیح از این فرصت باید هوشمندانه و آگاهانه، یک انتخاب اصلح برخواسته از رای مردم و با روحیات خدمت داشته باشیم.

رضایی در ادامه حفظ دستاوردهای شهدا در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس و حوادث پس از آن را از مصادیق حرکت در مسیر امام(ره) دانست و تأکید کرد:اقتدار و امنیت کشور حاصل خون هزاران شهید و مجاهدت جانبازان و آزادگان سرافراز است و باید همه ما در جبهه انتخابات حضوری پررنگ داشته باشیم.

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران گفت: به فضل الهی مردم روز 11اسفند را با حضور پررنگ و حماسه سازخود در شعب اخذ رأی به یک حماسه تاریخ ساز مبدل می کنند و ان شاءالله دشمنان قسم خورده انقلاب مأیوس و ناکام خواهند ماند.

انتهای پیام/

  • تشریح حکم حکومتی ۸۴

  • توصیه‌ی شهدا به مشارکت در انتخابات