دیدار مردمی شهردار کرمانشاه با اهالی الهیه

دیدار مردمی شهردار کرمانشاه با اهالی الهیه

شهردار کرمانشاه و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری برای ملاقات با اهالی منطقه شش به محله الهیه رفتند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه شهردار و معاونان و مدیران ستادی شهرداری کرمانشاه امروز _دوشنبه _سیزدهم آذرماه به دیدار اهالی منطقه شش در مسجد چهارمین شهید محراب شهرک الهیه رفتند.

۲۵۰ نفر از اهالی در این دیدار با شهردار کرمانشاه به گفت‌وگو نشستند و مشکلات خود را مطرح کردند، در این دیدار شهردار کرمانشاه دستورات لازم را برای رسیدگی به تقاضاهای مردمی در اسرع وقت صادر کرد.

نادر نوروزی، شهردار کرمانشاه در حاشیه این دیدار در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: امروز توفیق یافتم به همراه معاونان و مدیران شهرداری کرمانشاه برای دیدار مؤمنان و اهالی منطقه شش در مسجد چهارمین شهید محراب واقع در محله الهیه حضور پیدا کنم و پاسخگوی مراجعان و شهروندان منطقه باشم.

وی افزود: با توجه به اینکه این محله از محلات حاشیه شهر کرمانشاه می‌باشد اکثر مراجعان بیشتر مشکلاتی در حوزه بهسازی و ترمیم معابر و آسفالت معابر، ساخت‌وساز در اراضی حاشیه‌ای و شهرک‌های جدید و حاشیه محله، فضای سبز و استخدام داشتند که بر اساس بضاعت شهرداری تا آن‌جا که توانستیم نسبت به عملیاتی شدن درخواست‌ها همراهی کردیم و این دیدارها همچنان به صورت هفتگی با مردم ادامه خواهد داشت.

بهمن سوری، شهردار منطقه شش کرمانشاه نیز به خبرنگار ایمنا، تاکید کرد: امروز میزبان کاروان خدمت شهرداری کرمانشاه در منطقه بودیم و شهردار کرمانشاه برای دیدار با اهالی به همراه مدیران و معاونان در مسجد چهارمین شهید محراب واقع در محله الهیه حضور یافتند و با بیش از ۲۵۰ نفر از مراجعان به گفت‌وگو نشستند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این محله از محلات حاشیه‌ای و به عبارتی می‌توان گفت تا حدودی جدید شهر کرمانشاه می‌باشد بیشتر درخواست‌ها در مورد ترمیم و بهسازی محله و آسفالت معابر، فضای سبز، پاکیزگی محلات و استخدام بود؛ درخواست‌های مردمی بیشتر در محل با دستور ویژه شهردار کرمانشاه و تعامل مدیران شهرداری موجب رضایت مراجعان شد.

کد خبر 709341

  • اجاره تخت بیمارستانی
  • تور سریلانکا