رجزخوانی جدید نتانیاهو برای خاورمیانه| فرار رو به جلوی نخست وزیر رژیم صهیونیستی

رجزخوانی جدید نتانیاهو برای خاورمیانه| فرار رو به جلوی نخست وزیر رژیم صهیونیستی

نخست وزیر که به همراه سایر مسئولان این رژیم در شوک عملیات طوفان الاقصی قرار دارند، گفت که به حملات مقاومت فلسطین پاسخ خواهد داد.

به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، نتانیاهو امروز با رؤسای شهرک‌های مرز‌های جنوب اشغالی که روز شنبه، مورد حمله غافلگیرانه گرو‌های مقاومت فلسطین قرار گرفتند، دیدار کرد.

وی با این ادعا که شرایط دشوار و فجیعی در انتظار حماس خواهد بود، گفت: ما مستقیما پاسخ [به مقاومت فلسطین]را آغاز کرده‌ایم، ولی این مسئله نیازمند زمان است.

1755677_881

نخست وزیر رژیم اشغالگر خطاب به صهیونیست‌ها گفت: دولت هر کاری که بتواند برای کمک به شما انجام خواهد داد. از شما می‌خواهم که با قدرت ایستادگی کنید. زیرا ما با پاسخ خود، خاورمیانه را تغییر خواهیم داد و آنان را با قدرت، شکست می‌دهیم».

روزنامه صهیونیستی معاریو روز گذشته گزارش داد که کابینه رژیم صهیونیستی جلسه‌ای برگزار کرد که در پی آن، درگیری شدیدی بین شماری از وزرای اسرائیلی به وجود آمد.

این درگیری به خاطر اطلاعات حساسی بود که جنبش حماس به دست آورده بود که بر اساس آن، موفق شد این عملیات بزرگ را آغاز و هدایت کند؛ عملیاتی که به اذعان صهیونیستها، بزرگترین و فاجعه‌بارترین عملیات علیه آنان به شمار می‌رود.

نیرو‌های مقاومت فلسطین از شنبه هفته جاری عملیات بزرگی تحت عنوان طوفان الاقصی را آغاز کردند که تا کنون به هلاکت بیش از ۸۰۰ اسرائیلی و زخمی شدن بیش از دو هزار نفر دیگر منجر شده است.

روزنامه «یدیعوت آحارانوت» نیز گزارش داده که شمار تلفات صهیونیست‌ها در عملیات طوفان الاقصی به ۱۰۰۰ نفر می‌رسد و تعداد صهیونیست‌هایی که توسط رزمندگان مقاومت به اسارت گرفته شدند نیز بیش از ۱۵۰ نفر است.

پیشنهاد فر نیوز
بمب استقلال ترکید| یک ستاره دیگر به استقلال برگشت