رده‌بندی جذاب‌ترین فوتبالیست‌های جهان| رتبه دوم برای رونالدو

رده‌بندی جذاب‌ترین فوتبالیست‌های جهان| رتبه دوم برای رونالدو

به نقل از نشریه سان؛ کریستیانو رونالدو شاید بیشترین دنبال کننده را در اینستاگرام داشته باشد (بالغ بر ۶۰۰ میلیون) اما در حال حاضر جذاب‌ترین فوتبالیست دنیا نیست، چون این عنوان در اختیار یکی از هم‌تیمی‌های سابقش قرار دارد.

طبق یک بررسی آماری صورت گرفته توسط مؤسسه «بج کلینیک» که نتایج آن با استناد به تعداد دفعات به اشتراک گذاشته شدن تصاویر فوتبالیست‌ها در سایت «پینترست» که پلتفرمی مخصوص به اشتراک گذاری تصاویر است، رونالدوی ۳۸ ساله پس از مارکو آسنسیو بال اسپانیایی جدید تیم پاری‌سن‌ژرمن در رده دوم جذاب‌ترین فوتبالیست‌های مرد دنیا قرار دارد.

رونالدو

با توجه به آمار به اشتراک گذاشتن تصاویر فوتبالیست‌های در سایت پینترست، رده‌بندی ۱۰ بازیکن جذاب دنیا مشخص شده است که در آن آسنسیوی ۲۷ ساله با ۹۰۳ هزار و ۳۶۴ مورد تصویر به اشتراک گذاشته شده از او، با اختلاف نفر اول است. رونالدو با ۳۶۴ هزار و ۴۷۶ مورد نفر دوم این رده بندی است؛ ناگفته نماند که تعداد فالوورهای آسنسیو در اینستاگرام نزدیک به یک بیستم رونالدو و ۱۵ میلیون یورو است.

سومین فوتبالیست جذاب جهان طبق تحقیق بج‌کلینیک نیمار ستاره برزیلی جدید تیم الهلال است که ۲۷۵ هزار و ۲۷۴ بار تصویرش در سایت پینترست به اشتراک گذاشته شده است.

رده‌بندی کامل را در زیر مشاهده می‌کنید:

مارکو آسنسیو ۹۰۳هزار و ۳۶۴

کریستیانو رونالدو ۳۶۴ هزار و ۴۷۶

نیمار ۲۷۵ هزار و ۲۷۴

میسون ماونت ۲۲۵ هزار و ۲۲۴

لیونل مسی ۲۲۰ هزار و ۲۷۱

جود بلینگام ۱۴۴ هزار و ۸۹۵

کیلیان امباپه ۱۳۶ هزار و ۱۵۵

سون هئونگ مین ۱۲۵ هزار و ۶۳۰

آنتوان گریزمان ۱۲۴ هزار و ۹۶۷

ژوائو فلیکس ۱۰۲ هزار و ۸۳۰