رفع مشکلات پروژه‌های عمرانی پردیس با اقدام جهادی

رفع مشکلات پروژه‌های عمرانی پردیس با اقدام جهادی

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید تاکید کرد
رفع مشکلات پروژه‌های عمرانی پردیس با اقدام جهادی

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در جلسه بررسی مشکلات و چالش‌های عمرانی شهر جدید پردیس بر رفع مشکلات پروژه‌های عمرانی پردیس با اقدام جهادی تاکید کرد.

به گزارش بازار به نقل از شرکت عمران شهرهای جدید، به دنبال برگزاری جلسه شورای‌عالی مسکن استان تهران با حضور استاندار، معاون فنی و عمرانی استاندار، مدیران عامل شهرهای جدید پرند و پردیس و نمایندگان تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان و صدور دستورات لازم به منظور برقراری انشعابات آب، برق و گاز دو شهر مذکور از سوی استاندار، جلسه بررسی مشکلات و چالش‌های عمرانی شهر جدید پردیس با هدف تعیین‌تکلیف نحوه تامین اعتبارات موردنیاز و پیگیری مجدانه از دستگاه‌های خدمات‌رسان با حضور علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید، اعضای هیئت مدیره شرکت مادر و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس، برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی و رفع نواقص و چالش‌های پیش‌رو مقرر شد شرکت آبفا، شرکت برق شمال شرق تهران و شرکت گاز هرچه سریعتر نسبت به تحویل شبکه و تاسیسات ایجاد شده توسط شرکت عمران پردیس در فاز ۱۱ اقدام کنند.

همچنین طبق مفاد صورتجلسه این نشست مقرر شد، تکمیل بلوک‌ها با رعایت صرفه و صلاح شرکت و ضوابط ابلاغی از طریق توزیع بین سازندگان موجود در فاز ۱۱ نیز انجام گرفته و مشکل ۹۴ بلوکی که در بخش تامین آسانسور دارای مشکل هستند هرچه سریعتر و با رعایت مقررات جاری انجام پذیرد.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید در این جلسه با تاکید بر اینکه بسیاری از متقاضیان به دلایل شخصی خود خواستار تحویل واحدها در شرایط موجود بوده و شرکت عمران در راستای مساعدت به آن‌ها هم‌زمان با تکمیل انشعابات، واحدها را به متقاضیان تحویل داده است، گفت: با این وجود شرکت عمران شهر جدید پردیس خود را موظف می‌داند تا زمان برقراری کامل انشعابات و نصب کنتورهای مربوطه پیگیری لازم را در دستور کار خود قرار دهد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از زحمات و فعالیت مضاعف دستگاه‌های خدمت رسان در انجام حجم گسترده‌ای از عملیات تامین انشعابات آب، برق و گاز واحدهای آماده تحویل در شهرهای جدید قدردانی کرده و گفت: درخواست خرید کنتور بر عهده متقاضیان بوده و انتظار است تا دستگاه‌های خدمات‌رسان در تامین تجهیزات و کنتورهای مورد نیاز نیز تسریع و همراهی لازم را داشته باشند.