رهبر معظم انقلاب از گروه سرود «عماران انقلاب» تقدیر کرد

رهبر معظم انقلاب از گروه سرود «عماران انقلاب» تقدیر کرد

رهبر معظم انقلاب از گروه سرود «عماران انقلاب» تقدیر کرد

رهبر معظم انقلاب در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) مضمون شعر و آهنگ سرود «مادر شهید» را خوب توصیف کردند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ گروه سرود «عماران انقلاب» چهارشنبه هفته گذشته (6 دی 1402) در دیدار اقشار مختلف بانوان با رهبر معظم انقلاب در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به اجرای سرود «مادر شهید» پرداخت که این اجرا مورد تقدیر ایشان قرار گرفت.

رهبر انقلاب اسلامی در سخنان خود ضمن پر مغز توصیف کردن جلسه مذکور، مضمون شعر و آهنگ سرود «مادر شهید» را خوب توصیف کردند. شعر این اثر را محمد اسداللهی سروده و پیش‌تر نیز گروه سرود کودکان نجم الثاقب آن را اجرا کرده است.

گروه سرود «عماران انقلاب» متعلق به گروه جهادی امام حسن مجتبی(ع) است. فعالیت‌های قرآنی از جمله برگزاری دوره‌های حفظ قرآن برای 500 نوجوانان و جوانان که پدرانشان آسمانی شده‌اند، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این گروه جهادی است. گروه جهادی امام حسن مجتبی(ع) فعالیت‌های دیگری نیز از جمله: انجام امور عمرانی در روستاها و کمک‌رسانی در تأمین ارزاق، جهیزیه و سیسمونی برای نیازمندان در این مناطق و همچنین ارائه بسته‌های آموزشی و فرهنگی برای کودکان و نوجوانان را در کارنامه دارد.