رهن کامل آپارتمان در محله لوکس تهران / متراژ مناسب واحدهای دو خوابه + جدول

محله پاسداران تهران جزو مناطق خوب برای خرید مسکن و سکونت است زیرا دارای امکانات رفاهی، آموزشی و تجاری فراوانی است و به بزرگراه‌های همت، بابایی و صیاد شیرازی دسترسی دارد. این محله از نظر وسایل حمل و نقل عمومی نیز تامین است. وجود ایستگاه‌های مترو و خطوط اتوبوسرانی از ویژگی‌های مثبت این منطقه است.

پاسداران تهران در شمال شرقی تهران قرار گرفته است. خیابان اصلی این منطقه خیابان پاسداران است که در گذشته به خیابان سلطنت آباد مشهور بوده است. خیابان پاسداران تهران مرز منطقه‌ی ۳ و منطقه‌ی ۴ شهرداری تهران را تشکیل می دهد که در ادامه وارد منطقه‌ ۱ شده و به میدان نیاوران ختم می شود. اگر به دنبال واحد دو خوابه با رهن کامل در پاسداران هستید گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاراه واحد دو خوابه در پاسداران دارید یک واحد با متراژ ۱۳۰ متر که دارای تمام امکانات است را با مبلغی بالغ‌ بر ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان رهن کنید.

واحد دیگر با متراژ ۱۰۵ متر که دو خوابه است و آسانسور، انباری، پارکینگ و ۱۸ ساله است را در پاسداران با ودیعه ۱ میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۱۴ ساله با متراژ ۱۱۲ متر که دارای دو اتاق خواب، انباری و پارکینگ، آسانسور است در پاسداران این واحد را با رهن کامل ۱ میلیاردو ۶۰۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۱۲۲ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که نوساز است و دو اتاق خواب دارد باید ۲ میلیارد تومان برای این واحد در پاسداران پرداخت کنید.

اگر واحدی کوچکتر می‌خواهید باز واحدی که ۸۵ متر است و ۲ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل ۱ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان در پاسداران برای اجاره آگهی شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده‌ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد دو خوابه در مناطق پاسداران و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه دو خوابه در پاسداران به‌دست می‌آورید.

قیمت-مسکن

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در پاسداران برای اجاره گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.