رونالدو، قهرمان زندگی خرید جدید یونایتدی‌ها

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، راسموس هویلوند، مهاجم دانمارکی در ۲۰سالگی درخشش خوبی داشته است و در ۸۷ بازی باشگاهی ۲۷ گل به ثمر رسانده است، از جمله ۱۰ گل در ایتالیا برای آتالانتا در فصل گذشته. هویلوند تاکنون در شش بازی برای دانمارک شش گل به ثمر رسانده است. این بازیکن با قراردادی تا ژوئن ۲۰۲۸ به منچستریونایتد پیوست.

این بازیکن دانمارکی پس از میسون مونت و آندره اونانا به سومین خرید تابستانی یونایتد تبدیل شد. تیم اریک تن‌هاخ نیاز به خرید یک مهاجم در ترکیب داشت تا اینکه توانستند هویلوند را خریداری کنند.

ملی‌پوش دانمارکی که با شبکه تلویزیونی منچستریونایتد صحبت می‌کرد، گفت معتقد است او و ستاره پرتغالی ذهنیت یکسانی دارند. علاوه بر این عنوان کرد کریستیانو رونالدو بیشترین تاثیر را در فوتبالش داشته است. هویلوند گفت: من و رونالدو ذهنیت یکسانی داریم و هر دو برای کسب برد و گلزنی بازی می‌کنیم. او بیشترین تاثیر را در فوتبال من داشته و الگو و قهرمان زندگی ورزشی من رونالدو است.

اولین حضور راسموس هویلوند در ترکیب یونایتد

راسموس هویلوند ممکن است به دلیل مصدومیت بازی‌های تیمش برابر ولورهمپتون، تاتنهام و ناتینگهام‌فارست را از دست بدهد. حضور او در دیدار برابر آرسنال نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

آتالانتا، هویلوند را در اشتورم‌گراتس اتریش پیدا کرد و در ازای پرداخت ۱۷ میلیون یورو تا سال ۲۰۲۷ با این بازیکن قرارداد بست. عملکرد خوب او باعث شده است بهترین تیم‌های اروپایی خواستار به خدمت گرفتن هویلوند شوند و در نهایت او تصمیم به حضور در منچستریونایتد گرفت.

انتهای پیام

نوشته رونالدو، قهرمان زندگی خرید جدید یونایتدی‌ها اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.