رژیم صهیونیستی بدون حمایت آمریکا یک روز هم دوام نمی‌آورد/ فروپاشی سیاسی آمریکا قطعی است

رژیم صهیونیستی بدون حمایت آمریکا یک روز هم دوام نمی‌آورد/ فروپاشی سیاسی آمریکا قطعی است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه فروپاشی اجتماعی و اقتصادی در آمریکا رقم خورده است، گفت: به زودی شاهد فروپاشی سیاسی در آمریکا خواهیم بود و این روز را قطعا نسل نوجوان و جوان امروز کشور که صحنه گردانان آینده هستند، شاهد خواهند بود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمدحسین صفار هرندی در مراسم راهپیمایی امروز _شنبه سیزدهم آبان_ در شهر دارالعباده یزد با اشاره به خاطراتی از دوران انقلاب اظهار کرد: در دوران قبل از انقلاب دانشجو بودم و ایام انقلاب و روز ۱۳ آبان ۵۷ که دانش‌آموزان با خروش همه جانبه خود جلوی دانشگاه تهران حماسه آفریدن و به شهادت رسیدند را به یاد دارم‌.

وی افزود: خون آن نوجوان محله زندگی ما توانست مسیر انقلاب را شتاب بخشید و پیروزی‌ها رقم خورد، جزو با حضور همه جانبه دانش‌آموزان و رویدادهای متعدد در آن زمان به سرعت پیروز انقلاب با بار نشست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: در ۱۳ آبان ۵۸ دانش‌آموزان سالگرد قیام دوستان خود را گرامی داشتند و این بار در مقابل سفارت آمریکا تجمع کردند و دانش‌آموزان در حماسه دیگر پایگاه بزرگ جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند.

صفار هرندی ادامه داد: مهم‌ترین دلیل حضور دانشجویان در آن روز این بود که بعد از فراری شدن شاه ملعون، رژیم آمریکا شاه رو به آمریکا برده بود برداشت مردم و امام این بود که قصد کودتایی دیگر دارد تا شاه را دوباره برگرداند.

وی تاکید کرد: با توجه به سابقه و عملکردی که مردم و امام از آمریکا در سال ۳۲ شاهد بودند، در آن دوران شاه به واسطه ترس از هجوم مردم به کاخ فراری شده بود و آمریکا با طراحی کودتا شاه را برگردانند و به حرکت ملی مردم لگد زد و انقلاب را عقب راند.

پیشنهاد فر نیوز
روستاهایی که با ساخت سد خرسان به زیر آب می روند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اکنون رهبر ملت هوشیار هستند و مردمان هم گوش به فرمان هستند، تصریح کرد: قبل از اینکه توطئه بشود جوانان پیش دستی کردند و برنامه‌های آمریکا را به هم ریخته و مانع از بازگشتن شاه شدند. علاوه بر این بر تمام طراحی‌های آمریکا در منطقه و دور دست‌ها خط بطلان کشیدند.

صفار هرندی اضافه کرد: بعد از تسخیر لانه جاسوسی اسنادی که به دست آماده بود، رشته رشته شده بودند، دانشجویان فرصت‌های زیادی گذاشتند و سندهای خیانت علیه ملت ایران را کشف کردند البته بخش زیادی از کار توسط دانش‌آموزان به مدیریت دانشجویان انجام شد.

انتشار ۷۰ جلد سند خیانت آمریکا علیه مردم ایران

وی تاکید کرد: با اقدامات صورت گرفته، مجموعه ۷۰ جلدی اسناد جاسوسی آمریکا در اختیار ملت‌های مختلف قرار گرفت، دستاوردها منتقل شد و سایر ملت‌های تحقیر شده جهان سوم دیدند که مردم چهره حقیقی آمریکا را دیدند، آمریکایی که تظاهر به دموکراسی دارد و دم از حقوق بشر می‌زند اسناد متعددی از ضدیت با بشر دارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: امروز تصاویر قربانیان غزه و کشتار کودکان توسط رژیم صهیونیستی دیده می‌شود، کشورهای دارای قدرت باید جلوی این فاجعه را بگیرند، به عقیده خودشان آمریکا رژیم صهیونیستی را سرپا نگهداشته است و اگر یک روز حمایت آمریکا برداشته شود رژیم صهیونیستی دوام نمی‌آورد و در مقابل حرکت ملت‌ها و انقلابیون نابود خواهد شد.

صفار هرندی اضافه کرد: حماس یک گروه کوچک از مقاومت اسلامی در منطقه است و صاحب کشوری یا دولتی نیست، این گروه امکانات خود را برای ضربه به اسرائیل بسیج کرد و تصویر نگون‌بخت اسرائیل را همه دیدند، جمعیت‌شان با ترس فرار می‌کردند و به تعبیر قرآن مثل گورخران در برابر شیر می‌گریزند و فرار می‌کردن، اکنون برای ترمیم این حقارت هر کاری می‌کنند.

پیشنهاد فر نیوز
بعد از یک زندگی شرافتمندانه به کار خلاف فکر می‌کنم

وی با اشاره به اینکه بمب‌های یک تنی آمریکا را بر سر زنان، کودکان و آوارگانی که در اردوگاه‌ها پناه گرفتند فرو می‌ریزند، اظهار کرد: این تحقیر شدن آمریکا درسی برای سایر ملت‌ها بود که نشان داد می‌توانند در برابر قدرت‌های بزرگ بایستند کافی است ارزش‌های خود را پیدا کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: این تحولات از ۱۳ آبان ۵۸ بود، اما امتداد آن تا وجود آمریکا و اسرائیل دائماً تکرار خواهد شد و آخرین نمونه در جهان نخواهد بود.

صفار هرندی با اشاره به سخنرانی سیدحسن نصرالله در روز گذشته، تاکید کرد: رهبر مقاومت در سخنان خود مطرح کرد که در لحظه خاص به تکلیف خود عمل می‌کنیم، ناوهایی که به منطقه آمدند ما را نمی‌ترساند بلکه اهداف و اولین جاهایی هستند که خطر را تجربه می‌کنند این ناوها هدف ما هستند و آمریکا با ترس از این ناوها را در دور دست‌ها نگه‌داشته، سید حسن نصرالله گفت هرچه نزدیک‌تر شوند هدف برای ما در دسترس‌تر خواهند بود.

وی ادامه داد: نگران ادامه رذالت انسان‌نماهایی هستیم که وقتی زورشان به رزمندگان نظامی نمی‌رسد، تلافی خود را سر زنان، کودکان خراب می‌کنند، همه ما مصیبت زده مردم و تصاویر ناگوار در غزه هستیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آمریکایی که در حال از هم پاشیدن است نباید خودمان را به او گره بزنیم، اظهار کرد: از امام خمینی (ره) پرسیدن که شعار مرگ بر آمریکا چه فایده‌ای دارد و امام پاسخ دادن که همین شعارها برای او به صورت واقعی مرگ خواهد بود.

صفار هرندی تصریح کرد: آمریکا دیگر توان قدرتی برای برهم زدن حکومت‌های ملی ندارد، لشکر کشی به کشورها جواب نمی‌دهد، به کشورهای هم جوار ما می‌اید و مردمش را بمب باران می‌کند اما روزی می‌رسد که احساس می‌کنند دیگر نمی‌توانند بمانند فرار می‌کنند و دیگر جرأت ندارند به خیابان هم بیایند و خود را در خانه محبوس می‌کنند.

پیشنهاد فر نیوز
یک زبان ارتباطی غیرکلامی جهانی کشف شد

فروپاشی کلمه پرتکرار در آمریکا

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه اگر کشورها قدرت خود را بدانند و آگاه باشند که آمریکا دچار زوال و فروپاشی است، گفت: فروپاشی در نظام آمریکا یک کلمه شناخته شده است و بارها این کلمه در نظام شأن حال تکرار شده است، در بخش اقتصادی فروپاشی دارند، بخش اجتماعی قبل‌ها فروپاشی شده بود و به زودی بخش سیاسی آمریکا هم فرو می‌پاشد.

صفار هرندی افزود: ما اگر فرصت دیدن این فروپاشی را نداشتیم قطعاً نسل نوجوان و جوان امروز که صحنه گردان آینده کشور هستند، شاهد فروپاشی آمریکا خواهند بود.

به گزارش ایمنا، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان صبح امروز در سراسر استان یزد و در شهر یزد با حضور مردم همیشه در صحنه دارالعباده برگزار شد. با توجه به شرایط ناگوار در منطقه و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه اقشار مختلف مردم، دانش‌آموزان، دانشجویان، کسبه، طلاب و روحانیون، مسئولان و خانواده‌های با توجه بیشتری در راهپیمایی ۱۳ آبان رو ملی مبارزه با استکبار جهانی شرکت کردند.

در این مراسم دانش‌آموزان حمایت خود را از کودکان و دانش‌آموزان غزه نشان دادند و قطعنامه‌ای علیه جنایت‌های استکبار قرائت کردند، بیشترین شعاری که در این مراسم سر داده شد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل بود.

کد خبر 701420