زمان پخش «جرس» از شبکه دو

زمان پخش «جرس» از  شبکه دو

مجموعه نمایشی «جرس» در ده قسمت به معرفی ده نفری که به نوعی در حضور داشتند و در نهایت جزو یاران اباعبدالله الحسین (ع) شدند، می‌پردازد. هر قسمت از این مجموعه، متشکل از سه پرده «قبل از رویارویی افراد با امام حسین (ع)»، «رویارویی آن‌ها با سید و سالار شهیدان» و در نهایت «مبارزه و رجزخوانی‌شان برای لشگر یزیدیان» می‌باشد.

افرادی که در این مجموعه نمایشی به معرفی آنان پرداخته می‌شود، عبارتند از: «نافع بن هلال بجلی»، «عابس بن ابی شبیب شاکری»، «حبیب ابن مظاهر»، «جون بن حوی»، «دلهم همسر زهیر بن قین»، «حر بن یزید ریاحی»، «بریر بن خضیر همدانی»، «مسلم بن عوسجه»، «بحریه همسر جناده بن حرث و مادر عمرو بن جناده»، و «وهب بن عبدالله بن حباب کلبی» و هنرمندانی همچون «علیرضا مهران»، «مجید پتکی»، «جعفر دهقان»، «سیروس کهوری نژاد»، « »، «انوش معظمی»، «علیرضا استادی»، «سید مهرداد ضیائی»، « » و «کوروش سلیمانی» به ترتیب به ایفای نقش این افراد خواهند پرداخت.

زمان پخش «جرس» از  شبکه دو

مجموعه نمایشی ترکیبی «جرس» کاری از سازمان هنری رسانه‌ای اوج به کارگردانی علی فراهانی صدر و تهیه‌کنندگی عباس دزفولی و محسن فراهانی است که محل ضبط لوکیشن آن، لوکیشن سریال «عشق کوفی» است که هم‌اکنون در حال پخش از شبکه سه سیماست.

این مجموعه نمایشی در ۱۰ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای از شنبه چهارم شهریور، هرشب ساعت ۲۱:۱۰ جایگزین مجموعه «آقای قاضی» خواهد شد و بعد از اتمام پخش آن، ادامه قسمت‌های مجموعه «آقای قاضی» روانه آنتن می‌شود.