زیباسازی منظر شهری میدان دریانو

علی اصغر طاهری با اعلام این خبر گفت: ایجاد هویت بصری و توسعه پایدار شهری با استفاده از خلاقیت و هنر در طرح زیباسازی میدان دریان نو مورد توجه قرار گرفت.

وی افزود: میادین شهر یکی از عناصر مهم در زیباسازی محیط شهری هستند که علاوه بر رویکرد ترافیکی نقش مهمی در به وجود آوردن منظر زیبا به محیط پیرامون خود را نیز دارند .

طاهری با اشاره به اینکه این طرح به عنوان یکی از پروژه های مصوب در طرح من شهردارم به منظور پاسخگویی به درخواست ها و ایده های شهروندان اجرایی شد، افزود: به منظور توسعه همگون محیط شهری وحفظ زیبایی و تلطیف فضای شهری طرح های هنری در قالب احداث آبنما ، المان سنگی و آثار خلاقانه هنری و… اجرا شد.

طاهری افزود: با توجه به اهمیت نورپردازی در زیباسازی منظر شهری و همچنین تامین ایمنی ، روشنایی این میدان با نصب پایه چراغ تامین شد.معاون شهردار منطقه ۲ گفت: با توجه به اهداف مدیریت شهری در بهره مندی از طرح‌های خلاقانه در زیباسازی منظر شهری، تنه درخت خشکیده میدان به یک اثر هنری تبدیل شد.

وی در ادامه به نقش و اهمیت فضای سبز در تلطیف محیط شهری گفت: بدین منظور با کاشت گونه های جدید گیاهی تلاش شده است تا چهرهای زیبا برای میدان دریان نو رقم بزنیم.

نوشته زیباسازی منظر شهری میدان دریانو اولین بار در پایگاه خبری همت خبر. پدیدار شد.