سامانه ارتباط مردم البرز با رئیس جمهور راه‌اندازی شد/شماره ۱۱۱ بدون کد

سامانه ارتباط مردم البرز با رئیس جمهور راه‌اندازی شد/شماره ۱۱۱ بدون کد

 سامانه ارتباط مردم البرز با رئیس جمهور راه‌اندازی شد/شماره ۱۱۱ بدون کد

نماینده عالی دولت در استان البرز با اعلام آماده شدن این استان برای میزبانی از رئیس جمهور، گفت: جمعه ۱۷ آذرماه رئیس جمهور و هیات دولت در استان البرز حضور می‌یابند.

به گزارش گروه استان‌های حیات؛ مجتبی عبداللهی روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ در آیین آغاز به کار ستاد پاسخگویی سامانه سامد ویژه سفر دوم رئیس جمهور به استان البرز، ضمن دعوت مردم برای حضور پرشور در میزبانی از رئیس جمهور و هیات دولت، افزود: اکنون میزهای خدمت ۳۱ اداره کل با حضور نمایندگان ویژه وزراء درسطح استان البرز فعال شده و آماده پاسخگویی به مردم به صورت حضوری شده‌اند.

وی تاکید کرد: این میزهای خدمت از امروز چهارشنبه ۱۵ آذرماه تا جمعه ۱۷ آذر ماه ازساعت هشت صبح تا ۱۸ در ادارات مربوطه پذیرای مردم هستند.

استاندار البرز یادآورشد: همچنین ستاد سامانه سامد ۱۱۱ دولت به منظور ارایه خدمات الکترونیکی به متقاضیان فعال شده و این ستاد نیز از امروز چهارشنبه ۱۵آذر ماه تا جمعه ۱۷ آذرماه از ساعت هفت و نیم صبح لغایت ۲۱ (به صورت تماس برخط ۱۱۱) درخدمت مردم شریف استان است.

وی اضافه کرد: بیش از یک هزار نفر در این سامانه مشغول خدمات دهی به مردم شده اند به طوری که در هر شیفت سامانه سامد ۲۰۰ کاربر فعال و پاسخگو هستند و در کنار آنها جمع بسیاری نیز امور پردازش و ثبت مکاتبات مردمی با ریاست جمهوری را انجام می دهند.

عبداللهی ادامه داد: علاوه بر سامانه برخط سامد، ۱۱۱.ir نیز برای ثبت کلیه درخواست ها، پیشنهادات، انتقادات و… مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در راستای خدمات دهی مطلوب پیش بینی شده است.

استاندار البرز تاکید کرد: مطالبات مردم دراین روزها جمع آوری شده و پس از پایان سفر در روزهای عادی پاسخ داده می شود.

مراسم استقبال از رئیس جمهور از جلوی امامزاده حسن (ع) است.

وی با اشاره به اینکه مراسم استقبال از رئیس جمهور از مقابل امامزاده حسن (ع) کرج است، گفت: مردم می توانند در مسیر امامزاده حسن (ع) تا مصلی نماز جمعه کرج رئیس جمهور عزیز خود را ملاقات کنند.

عبداللهی اضافه کرد: تمام تلاش تیم ارتباطات مردمی برآن است که شرایط برای ارائه خواسته ها و مطالبات فراهم شود و تمام امکانات دراین زمینه به دست گرفته شده است.

لازم به ذکر است برای شماره گیری از تلفن ثابت و همراه، نیازی به گرفتن کد نیست.