سردار آزمون چرا از تیم ملی جدا شد؟

سردار آزمون چرا از تیم ملی جدا شد؟

پیش از سفر سردار آزمون به رم یکی دو خبرنگار ایتالیایی مدعی شدند سردار به مورینیو قول داده در اردوهای تیم ملی فوتبال ایران حاضر نشود و تمام و کمال در خدمت تیم جدیدش یعنی آ اس رم باشد. این خبر از سوی بخش رسانه ای تیم ملی تکذیب شد. با این حال باید گفت مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در بازی های دوستانه شهریور ماه که با تیم های بلغارستان و آنگولا خواهد بود در اردوی تیم ملی حاضر نخواهد شد. سردار آزمون پیش از این در فرودین ماه هم در اردوی تیم ملی حاضر نشد و در بازی با روسیه در ترکیب تیم ملی به میدان نیامد.

واقعیت این است سردار آزمون طبق صحبت هایی که با مورینیو انجام داده تنها برای همراهی تیم ملی در بازی های رسمی اردوی رم را ترک خواهد کرد. قرار است او به هنگام بازی های دوستانه در اردوی تیم آ اس رم باقی بماند تا با شرایط در تیم جدیدش آشنا شود. البته او در حال حاضر دوران نقاهت خود را سپری می کند و حتی اگر به تیم آ اس رم هم ملحق نشده بود، شانس کمی برای همراهی تیم ملی در بازی دوستانه با بلغارستان و آنگولا داشت.

سردار آزمون

تیم ایتالیایی که با پرداخت ۱۲.۵ میلیون یورو به باشگاه بایر به مدت ۱.۵ سال سردار آزمون را قرضی به خدمت گرفت، امیدوار است با گلزنی های سردار آزمون شرایط بهتری در جدول رده بندی سری A پیدا کند. سردار آزمون هر چه کمتر اردوی تیم رم را به بهانه بازی های تیم ملی فوتبال ایران ترک کند، به سود تیم باشگاهی اش است.

طبق قوانین فیفا باشگاه ها موظف هستند ۷۲ ساعت پیش از فیفا دی بازیکنان ملی پوش خود را در اختیار تیم ملی بگذارند.