سلامی از بلو به شریف

در این مراسم اساتید و مدیران برجسته دانشگاه صنعتی شریف ضمن تبریک و خوشامدگویی به دانشجویان از اهمیت علم و جایگاه آن سخن گفتند و به معرفی دانشگاه و بخش‌های مختلف آن پرداختند.

در ابتدای این برنامه، رسول جلیلی، رئیس دانشگاه صنعتی شریف، در یک پیام ویدئویی ضمن تبریک و خوشامدگویی به دانشجویان تازه وارد، برخورداری از امید و شادابی را یکی از ویژگی‌های مهم دانشجویان این دانشگاه برشمرد و افزود: «امیدواری باعث می‌شود شما دانشجویان همواره با شادابی به مسیر خود ادامه دهید. شخص امیدوار با هدف است و با این امید تلاش می‌کند به اهداف خود دست یابد. شما دانشجویان نیز باید هدفمند باشید و مهم‌تر آن که اهداف خود را بزرگ انتخاب کنید».

در ادامه این مراسم، بلوبانک سامان به عنوان حامی همیشگی دانشجویان و به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، هدیه ویژه‌ای را به دانشجویان نو ورود دانشگاه شریف اهدا کرد. این دانشجویان با وارد کردن کد Sharif یا اسکن QR کد مخصوص آن، مبلغی را به عنوان هدیه دریافت می‌کردند.

وام بدون وثیقه و ضامن و سرویس برگشت پول یا Cash back از جمله قابلیت‌های بلوبانک است که مورد توجه دانشجویان قرار گرفت.

بلو علاوه بر این موارد در اپلیکیشن خود خدمات مالی متنوعی مانند باکس (سرویس پس‌انداز هوشمند) و مدیریت مالی را ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند به کمک آن‌ها به راحتی رسیدگی به امور مالی خود را به انجام رسانند.

بلوبانک، نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که اواخر سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را با هدف پاسخگویی به نیازهای بانکی هموطنان، به ویژه قشر جوان، شروع کرد. این نئوبانک، با ارائه خدماتی کاملا آنلاین و از طریق اپلیکیشن، توانسته با نوآوری، سطح جدیدی از خدمات بانکی را به ایرانیان ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا نصب اپلیکیشن بلوبانک، به نشانی https://blubank.com مراجعه کنید.

نوشته سلامی از بلو به شریف اولین بار در پایگاه خبری همت خبر. پدیدار شد.