سورپرایز لیونل مسی با بادیگارد!

سورپرایز لیونل مسی با بادیگارد!

، مالک باشگاه اینترمیامی، در یک مهمانی سه نفره با حضور لیونل مسی و رودریگو دی پائول شرکت کرد. او در پایان این مهمانی یک عکس یادگاری با این دو بازیکن گرفته و آن را با متن «دو قهرمان جهان» منتشر کرد؛ این عکس خیلی زود به سوژه‌ای طنز برای هواداران تبدیل شد.

دی پائول که یکی از صمیمی‌ترین دوستان لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین محسوب می‌شود با عبور از اقیانوس اطلس برای ملاقات به او در میامی حضور یافته بود. او پیش از این به شوخی گفته بود که حاضر است به خاطر به جنگ برود! ملی پوش آرژانتینی برای اثبات ارادت خود به مسی یک بار در جریان بازی دوستانه با هندوراس به خاطر او با داور دعوا کرده بود.

حمایت همه جانبه و محابای دی پائول از مسی باعث شده تا هواداران او را به عنوان بادیگارد برنده ۷ توپ طلا بنامند. همین مورد به سوژه‌ای طنز زیر پست اخیر بکام نیز تبدیل شد و عده زیادی از هواداران از دیوید بکام خواستند تا او را به عنوان بادیگارد فوق ستاره آرژانتینی تیمش استخدام کند.

لیونل مسی بعد از پیوستن به اینترمیامی خیلی زود توانست بزرگی خود را با زدن ۷ گل در ۴ بازی نشان دهد. او اینترمیامی را روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی لیگز کاپ مقابل شارلوت همراهی خواهد کرد.

بکام برای لیونل مسی بادیگارد استخدام کرد!