سپاهان باخت اما امیدوار ماند

سپاهان باخت اما امیدوار ماند

سپاهان باخت اما امیدوار ماند

سپاهان در آخرین دیدارش از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاتحاد شکست خورد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ سپاهان در آخرین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۲۱:۳۰ امروز (دوشنبه) در خانه الاتحاد به مصاف این تیم رفت که این دیدار با برتری ۲ بر یک نماینده عربستان به پایان رسید. سپاهان با وجود شکست با ۱۰ امتیاز در نزدیکی صعود به مرحله بعد قرار دارد. تکلیف صعود نمایندگان ایران فردا پس از پایان مرحله گروهی مشخص خواهد شد.

الاتحاد ۲ – سپاهان یک

کارت زرد: لوییس فیلیپه، زکریا الهوساوی، فیصل الغمدی و عبدالرزاق حمدالله – برایان دابو، رضا اسدی و پیام نیازمند

کارت قرمز: –

ترکیب الاتحاد: عبدالله معیوف، احمد حجازی (۷۶- عمر الهوساوی)، لوییس فیلیپه، مهند الشنقیتی (۷۱ – عبدالرحمان عبود)، زکریا الهوساوی، فابینیو، فیصل الغمدی، مروان الشهافی، عبدالرزاق حمدالله (۸۳- هارون کامارا)، دیگو ژوتا (۸۳- الشمرانی)، صالح الجمعان(۸۳- احمد بامسعود).

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، محمد دانشگر، رامین رضاییان، میلاد زکی‌پور (۷۰- رضا شکاری)، محمد قربانی، محمدی کریمی، برایان دابو، آریا یوسفی(۹۰ – سیاوش یزدانی)، رضا اسدی (۷۰- کاوه رضایی)، فرشاد احمدزاده (۹۰-احسان پهلوان) و شهریار مغانلو (۷۷- عیسی آل کثیر).

موقعیت‌های حساس

این دیدار با سوت مانینگ چینی آغاز شد.

دقیقه ۴: سانتر زکی پور از سمت چپ و ضربه سر مغانلو از کنار دروازه معیوف به بیرون رفت.

گل اول الاتحاد (۱۴) (صالح الجمعان): ضربه صالح الجمعان از روی یک ضربه کاشته از سمت چپ مستقیم وارد دروازه پیام نیازمند شد.

دقیقه ۲۸: شوت الهوساوی با فاصله کم و به شکل خطرناکی از کنار دروازه پیام نیازمند به بیرون رفت.

دقیقه ۴۰: سانتر رامین رضاییان از روی نقطه کرنر و ضربه سر دانشگر از کنار دروازه معیوف خارج شد.

دقیقه ۴۳: عبدالرزاق حمدالله با فریب داور با فشار فرشاد احمدزاده خود را روی زمین انداخت و پنالتی گرفت اما داور با بررسی صحنه به کمک VAR پنالتی را رد کرد و به حمدالله کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۱ + ۴۵: پاس در عمق اسدی به رضاییان و ضربه سر این بازیکن در محوطه شش قدم با واکنش معیوف همراه و توسط این دروازه‌بان دفع شد.

دقیقه ۳+ ۴۵: پاس در عرض رامین رضاییان و ضربه رضا اسدی در مقابل دروازه باز هم با واکنش معیوف همراه شد و این موقعیت هم تبدیل به گل نشد.

گل اول سپاهان (۴۸)(رامین رضاییان): سانتر بلند دانشگر از سمت چپ در مقابل دروازه به رضاییان رسید و ضربه سر این بازیکن در گوشه دروازه معیوف جای گرفت.

گل دوم الاتحاد (۶۹)(دیگو ژوتا): پاس در عمق حمدالله به ژوتا و ضربه نوک پای این بازیکن در میان مدافعان سپاهان با برخورد به نیازمند وارد دروازه سپاهان شد تا الاتحاد باز هم پیش بیفتد.

دقیقه ۷۵: سانتر بلند رامین رضاییان از روی ضربه کاشته به تیر افقی دروازه الاتحاد برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۷ + ۹۰: ضربه کاوه رضایی با واکنش دروازه الاتحاد دفع شد.