صحنه رقابت انتخابات، صحنه امتحان است

  • افران
  • پروژه مسکونی تندیس
صحنه رقابت انتخابات، صحنه امتحان است

امام جمعه کرمانشاه گفت : با توجه به تعریف اخیر رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) از خواص، جمع حاضر همه از خواص جامعه هستند، بنابراین تکالیف بیشتر و بالاتری دارند و باید مراقبت کنند که جهت‌گیری کلی جامعه در مسیر درست پیش برود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام حبیب الله غفوری امروز _ جمعه _ بیستم بهمن _ با حضور در جمع نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به تعریف اخیر رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) از خواص، جمع حاضر همه از خواص جامعه هستند، بنابراین تکالیف بیشتر و بالاتری دارند و باید مراقبت کنند که جهت‌گیری کلی جامعه در مسیر درست پیش برود.

وی خواص جامعه را اسوه‌های اخلاقی و رفتاری خواند و گفت: انتظار دیگری که از خواص می‌رود این است که مجموع اخلاق و رفتار آن‌ها، برای جامعه نقش الگو را ایفا کند.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه برای ورود به صحنه‌ای مانند انتخابات باید نیت الهی داشت، اظهار داشت: اگر انسان به‌خاطر خودش به میدان بیاید کار خوبی نیست اما اگر برای خدا و خدمت به جامعه در انتخابات شرکت کند، بسیار خوب و برای خدا است.

وی با اشاره به اینکه رقابت‌ها زودگذر است، عنوان کرد: برادران و خواهران محترم، صحنه رقابت انتخابات صحنه امتحان است، پس هرگز رضای هیچ‌کس را بر رضای خدا ترجیح ندهید. این دوره چهار ساله هم تمام می‌شود اما آنچه که برای من و شما می‌ماند، نامه اعمال ما است.

در پایان حجت‌الاسلام غفوری ضمن ارجح دانستن حفظ فضای دوستانه و معنوی، عنوان کرد: رقابت در انتخابات باید رفاقت‌پایه، تکلیف‌پایه، خدامحور، خدا سالار، آخرت‌محور و معنویت‌محور باشد و اگر چنین شد در محضر شهدا سربلند خواهیم بود.

پیشنهاد فر نیوز
تشییع پیکر ایرج تنظیفی در حال برگزاری است

کد خبر 726993

  • سئو