عمره ۱۴۰۲ رسماً لغو شد

عمره ۱۴۰۲ رسماً لغو شد

عمره ۱۴۰۲ رسماً لغو شد

معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به نامشخص بودن زمان صدور مجوز ورود هواپیماهای ایران به عربستان، سازمان حج و زیارت تصمیم گرفت وجوه واریزی همه ثبت نام کنندگان را به حسابشان بازگرداند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ غلامرضا رضایی در گفت‌وگویی درباره آخرین وضعیت اعزام زائران عمره به سرزمین وحی اظهار کرد: صدور مجوز ورود هواپیماهای ایران ایر به عربستان با تأخیر مواجه شد و هنوز هم مشخص نیست که این مجوز چه زمانی صادر می‌شود بنابراین باتوجه به طولانی شدن این روند و برای‌اینکه بیش‌از این شرمنده متقاضیان نباشیم و ارزش پول آن‌ها کاهش پیدا نکند سازمان حج و زیارت تصمیم گرفت وجوه واریزی آن‌ها را به حسابشان بازگرداند.

وی افزود: به‌محض این‌که طرف سعودی مجوز ورود هواپیماهای ایران را صادر کند، روند ثبت‌نام عمره گزاران و تعیین کاروان آن‌ها مجدداً آغاز خواهد شد؛ طبیعتاً افرادی که ثبت‌نام کرده بودند در اولویت اعزام خواهند بود.

معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت تصریح کرد: از روز شنبه 28 بهمن ماه، عودت وجوه همه عمره گزاران که شامل حدود 30 هزار نفر می‌شود آغاز خواهد شد و این امر طی سه الی چهار روز کاری به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام/

  • اعلام نحوه ثبت نام و اولویت تشرف زایران به عمره مفرده

  • تصویر شوکه کننده از نیمار با اضافه وزن شدید+ عکس

  • سفر هیأت عربستانی به ایران

  • اعزام ۶۱ هزار نفر به عمره تا اسفندماه

  • آخرین جزئیات از شرایط و زمان ثبت‌نام عمره مفرده