فراخوان طراحی نمادهای ورودی شهر بندرعباس

فراخوان طراحی نمادهای ورودی شهر بندرعباس

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با هدف کمک گرفتن از ایده‌های خلاقانه، هنرمندان، معماران، اساتید و همه علاقه‌مندان در سراسر کشور می‌توانند طراحی نمادهای ورودی شهر بندرعباس از مسیرهای شرق، غرب و شمال را به مسابقه ملی طراحی ارسال کنند.

یعقوب دبیری‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که در بدو ورود به شهر بندرعباس احساس می‌شود، برخوردار نبودن از نمادهای بومی و محلی است تا معرف شهر بندرعباس باشد.

وی افزود: در نظر داریم با هدف کمک گرفتن از ایده‌های خلاقانه، هنرمندان، معماران، اساتید و همه علاقه‌مندان در سراسر کشور طراحی نمادهای ورودی شهر بندرعباس از مسیرهای شرق، غرب و شمال را در قالب مسابقه ملی طراحی برگزار کنند.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: در حال حاضر کمیسیون عمران در حال برنامه‌ریزی جزئیات و تعیین ضوابط و شرایط این نمادها است و به زودی اطلاعیه این مسابقه منتشر خواهد شد، پس از انتشار رسمی پوستر مسابقه علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال آثار خود به دبیرخانه مسابقه، در این رقابت ملی شرکت کنند.

دبیری‌نژاد تصریح کرد: طراح طرح‌های برتر ضمن دریافت جوایز نفیس این مسابقه، در صورت تمایل می‌توانند در مرحله اجرای پروژه به عنوان ناظر بر تکمیل و فاز عمرانی اثر خود نظارت کنند و در نهایت نام طراح در شناسنامه نماد ورودی شهر بندرعباس ثبت و ماندگار خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: با انجام موفق این طرح شاهد مشارکت بیشتر شهروندان در سایر موضوعات اداره امور شهر باشیم.

کد خبر 700637

پیشنهاد فر نیوز
تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی درگذشت مادر کارگردان مشهور