قیمت خودرو امروز 22 مرداد 1402/ آخرین و جدیدترین قیمت خودرو

قیمت خودرو امروز 22 مرداد 1402/ آخرین و جدیدترین قیمت خودرو

هر روزی که می‌گذرد، اخبار جدی‌تری از آغاز فرآیند به گوش می‌رسد. اتفاقی که گرچه هنوز در حد خبر باقی مانده، اما به نظر می‌رسد دلیل کافی برای افت قیمت خودرو در بازار باشد.

در این بین به نظر می‌رسد متقاضیان و عرضه‌کنندگان از بازگشت موج افزایش قیمت ناامید شده‌اند و رفته‌رفته تحرکات آن‌ها مشاهده می‌شود. در بازار خودروهای داخلی به دلیل قیمت پایین‌تر، معامله بیشتری نیز صورت می‌گیرد که به این علت، میزان نوسانات این بازار نیز به نسبت خودروهای مونتاژی بیشتر است. قیمت خودرو، امروز، یک‌شنبه، 22 مرداد 1402، پس از چند روز استراحت و ثبات، دوباره مسیر کاهشی را در پیش گرفت.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودرو در بازار داخلی‌ها، اغلب کاهشی گزارش می‌شود.

کوئیک دنده‌ای S که از هاچ‌بک‌های ارزان‌قیمت سایپا به شمار می‌رود، نسبت به ابتدای هفته با پنج میلیون تومان افت قیمت همراه شد که به این ترتیب با نرخ 347 میلیون تومان معامله می‌شود.

شاهین G سایپا نیز سدان لوکس این شرکت بوده که نسبت به روز گذشته با شش میلیون تومان کاهش، به قیمت 568 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو 206 تیپ 2 که هاچ‌بک پرطرفدار ایران‌خودرو محسوب می‌شود، حدود 10 میلیون تومان افت قیمتی را تجربه کرده و به این ترتیب با نرخ 485 میلیون تومان در حال قیمت‌گذاری است.

دنا پلاس 6 دنده توربوشارژ، رکورددار کاهش قیمت در بازار خودروهای داخلی بود. این سدان پرشتاب ایران‌خودرو با افت 17 میلیون تومانی، به 735 میلیون تومان رسید.

قیمت خودروهای داخلی 22 مرداد

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی به نسبت تولیدی‌های بازار، از نوسان کمتری برخوردار است.

جک J4 کرمان موتور از ارزان‌ترین سدان‌های مونتاژی بازار بوده که چندمین روز پیاپی، وضعیت باثباتی را در پیش گرفته است. این خودرو امروز نیز با همان نرخ 750 میلیون تومان روزهای گذشته خرید و فروش می‌شود.

ام‎‌وی‌ام X22 دنده‌ای اسپرت لاکچری از دیگر خودروهای ارزان‌قیمت بازار خودروهای مونتاژی، امروز حدود پنج میلیون تومان افت قیمت دارد که همین امر، قیمت این کراس‌اوور را به 735 میلیون تومان رساند.

فیدلیتی پرایم بهمن موتور که یکی از پرطرفدارترین‌های بازار خودروهای مونتاژی محسوب می‌شود، حدود 20 میلیون تومان کاهش نرخ را تجربه کرده و همین امر، قیمت فیدلیتی را به یک میلیارد و 660 میلیون تومان می‌رساند.

فونیکس تیگو 7 پرو، از کراس‌اوورهای تولیدی مدیران خودرو نیز همانند رقیب خود یعنی فیدلیتی، با حدود 20 میلیون تومان افت قیمتی نسبت به ابتدای روز، به نرخ یک میلیارد و 770 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت خودروهای مونتاژی 22 مرداد