محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۱۳ آبان اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۱۳ آبان اعلام شد

رئیس پلیس راهور اهواز محدودیت‌های ترافیک راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در اهواز را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سعید حسنوند، امروز _پنج‌شنبه یازدهم آبان_ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور رفاه حال شرکت‌کنندگان در راهپیمایی حماسی ۱۳ آبان و برگزاری هر چه با شکوه این مراسم محدودیت‌های ترافیکی برای شهرستان اهواز تعیین شده است.

وی افزود: از مسیر تقاطع کیکاووس (از کنار مصلای اهواز) واقع در بلوار آیت‌الله بهبهانی به سمت تقاطع پاداد، مسیر شمال به جنوب و برعکس، فرعی خیابان کمپانی (پیروزی) و فرعی خیابان کمپانی به سمت بلوار آیت‌الله بهبهانی از تقاطع کیکاووس محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده است.

رئیس پلیس راهور اهواز ادامه داد: همچنین مسیر فرعی خیابان حق بین به سمت بلوار آیت‌الله بهبهانی از تقاطع کیکاووس تا تقاطع پاداد نیز در این روز محدودیت تردد دارد.

وی با بیان اینکه مسیرهای جایگزینی برای رفاه حال مردم مشخص شده است، گفت: از شهروندان درخواست داریم برای جلوگیری از هر گونه ترافیک از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

حسنوند اضافه کرد: مسیرهای جایگزین تعیین شده شامل خیابان کمپانی (پیروزی) مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال، خیابان شریعتی مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال، خیابان حق بین مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال، خیابان زند مسیر شرق به غرب و برعکس و خیابان رستگاری مسیر شرق و غرب هستند.

وی با تاکید بر رعایت قوانین رانندگی ادامه داد: ساعت شروع محدودیت از ساعت پنج صبح روز شنبه هفته آینده ۱۳ آبان‌ماه تا پایان مراسم راهپیمایی است.

کد خبر 701034