محرومیت بیخ گوش نکونام

محرومیت بیخ گوش نکونام

در هفته چهارم لیگ برتر، روز دوشنبه به مصاف همنام خوزستانی خود می‌رود. آبی پوشان برای فراموشی شکست برابر ، افزایش روحیه قبل از آغاز فیفا دی و همچنان بالا رفتن انگیزه تیمی قبل از ، به دنبال کسب سه امتیاز خانگی این دیدار هستند.

اما نکته‌ای باعث نگرانی هواداران شده، خطر محرومیت سرمربی محبوب آبی پوشان از دربی پایتخت است. طبق قوانین جدید لیگ برتر، کادرفنی و اعضای نیمکت نشین تیم (بجز بازیکنان) در صورت دریافت ۲ کارت زرد، از حضور در دیدار بعدی تیمشان محروم خواهند شد.

نکونام که در جدال برابر سپاهان و در دقایق پایانی این مسابقه به دلیل اعتراض به تصمیمات کوپال ناظمی با یک کارت زرد از سوی داور مسابقه جریمه شده بود، حالا باید در دیدار برابر استقلال خوزستان کاملا مراقب باشد تا از امیر سامان سلطانی کارت زرد نگیرد وگرنه جدال حساس برابر پرسپولیس را از دست می‌دهد.

استقلالی‌ها علاقه‌ای ندارند که نکونام در نخستین دربی خود به عنوان ، کار را از روی سکو‌ها دنبال کند. آن‌ها خاطره خوبی از دربی فینال حذفی و اخراج ریکاردو ساپینتو ندارند. جایی که تمرکز تیمی استقلال به هم خورد و آن‌ها در وقت‌های اضافه، بازی را به حریف سنتی واگذار کردند.

محرومیت بیخ گوش نکونام