مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی مکلف به همکاری با واحدهای صنعتی استان هستند

مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی مکلف به همکاری با واحدهای صنعتی استان هستند

استاندار کرمانشاه با اشاره به آغاز روند رو به رشد استان، گفت: مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی مکلف به همکاری همه‌جانبه با واحدهای صنعتی و تولیدی خصوصا آن‌هایی که دچار مشکل شده‌اند، هستند.

به گزارش خبرنگار ایمنا کرمانشاه، محمد طیب صحرایی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه که امروز_ جمعه دوازدهم آبان ماه_ با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در ماه‌های اخیر اقدامات خوبی برای توسعه و رشد همه جانبه کرمانشاه با کمک همه مدیران استان انجام گرفته و خوشبختانه نتایج خوبی نیز به همراه داشته است.

وی با بیان اینکه کرمانشاه با این همه ظرفیت و جاذبه نباید اینقدر درگیر مشکلات و معضلات اقتصادی و اجتماعی باشد، گفت: امروز یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های شهروندان کرمانشاهی موضوع اشتغال است که در این خصوص اقدامات خوبی آغاز شده و ادامه نیز خواهد داشت.

صحرایی با بیان اینکه نرخ بیکاری استان در تابستان امسال ۱۰.۳ درصد اعلام شد، افزود: این درحالی است که تابستان سال قبل همین نرخ عدد ۱۳.۶ درصد را نشان می‌داد.

استاندار کرمانشاه تقویت واحدهای صنعتی و تولیدی را یکی از مؤثرترین راه‌ها برای تداوم کاهش نرخ بیکاری استان دانست و گفت: بر همین اساس لازم است مدیران دستگاه‌های اجرایی با دیدی متفاوت‌تر از گذشته به دنبال رفع مشکلات این واحدها باشند.

وی بازگشت واحدهای صنعتی راکد به چرخه تولید را اقدامی ماندگار دانست و گفت: همه موظف هستند برای تحقق این مهم اقدام و کوتاهی و کم کاری از هیچ مدیری پذیرفته نیست.

صحرایی در پایان گفت: طی هفته پیش رو جلسات داخلی میان مسئولان و مدیران شرکت‌های تولیدی استان برگزار و پس از رفع اختلاف نظرها و رسیدن به توافقی جامع، قدم‌های بعدی برای فعال کردن هرچه سریع‌تر صنایع راکد استان انجام خواهد گرفت.

کد خبر 701219